Info o Encyklopedie numismatiky a notafilie: Obecná sběratelská terminologie - hodnocení a parametry

Informace: Encyklopedie numismatiky a notafilie: Obecná sběratelská terminologie Sběratelství Barrister a Principal

Popis produktu: Kniha Encyklopedie numismatiky a notafilie: Obecná sběratelská terminologie: Název knihy Encyklopedie numismatiky a notafilie s podtitulem Obecná sběratelská terminologie dává tušit, že jde o dílo, které se věnuje otázce sběratelství ze širšího pohledu, než je obvyklé. Přednostně se zabývá sběratelstvím mincí a bankovek. Tato témata jsou zpracována po vzoru podobné zahraniční literatury od jednoduché informace po podrobný výklad, pokud je to pro konkrétní heslo potřebné. Vedle numismatiky a notafilie je v knize věnován prostor i dalším sběratelským oblastem, jako je sběratelství odznaků, řádů a vyznamenání nebo známek. Heslovitě jsou však představeny i některé další, méně tradiční sběratelské obory. Encyklopedie neopomíjí mineralogii, bibliofilii, sběratelství skleněných předmětů, plastik nebo pivních suvenýrů. Stručně jsou v knize zmíněny také některé předměty, spadající do sběratelství kuriozit: lahvových víček, různých variant platebních karet nebo pohlednic. Je pochopitelné, že podobná kniha obsahuje také řadu obecně platných termínů, mající ke sběratelství vztah. Proto jsou zmíněny i nejmodernější techniky a technologie výroby, úprav, tvorby ochranných prvků, ale i metody studia a reprodukce jeho výsledků. Stěžejním cílem knihy je popularizace sběratelství, což souvisí s cílovou skupinou čtenářů. Tou je i laická veřejnost, ale především dlouholetí a začínající sběratelé, kterým by encyklopedie měla posloužit jako vodítko nebo rádce v jejich snažení.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Encyklopedie numismatiky a notafilie: Obecná sběratelská terminologie za skvělou cenu 332 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sběratelství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Encyklopedie numismatiky a notafilie: Obecná sběratelská terminologie

Lukáš
Pro mé potřeby je Barrister a Principal Encyklopedie numismatiky a notafilie: Obecná sběratelská terminologie skvělá volba v kategorii Sběratelství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Encyklopedie numismatiky a notafilie: Obecná sběratelská terminologie od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Encyklopedie numismatiky a notafilie: Obecná sběratelská terminologie}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Encyklopedie numismatiky a notafilie: Obecná sběratelská terminologie mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Encyklopedie numismatiky a notafilie: Obecná sběratelská terminologie Barrister a Principal - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Encyklopedie numismatiky a notafilie: Obecná sběratelská terminologie, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Encyklopedie numismatiky a notafilie: Obecná sběratelská terminologie Barrister a Principal na zahradu

Encyklopedie numismatiky a notafilie: Obecná sběratelská terminologie Sběratelství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Encyklopedie numismatiky a notafilie: Obecná sběratelská terminologie i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Barrister a Principal, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 332 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Encyklopedie numismatiky a notafilie: Obecná sběratelská terminologie na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Barrister a Principal
- číslo EAN 9788073640712 z výroby
- produkt je v kategorii Sběratelství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Encyklopedie numismatiky a notafilie: Obecná sběratelská terminologie Sběratelství
Cena zboží
332 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Sběratelství Barrister a Principal

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Encyklopedie numismatiky a notafilie: Obecná sběratelská terminologie) potřebujete dokumentaci od výrobce (Barrister a Principal), manuály 9788073640712, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.