Info o Emos PVC prodlužovací kabel na bubnu - 4 zásuvky 25m - hodnocení a parametry

Informace: Emos PVC prodlužovací kabel na bubnu - 4 zásuvky 25m Prodlužovačky EMOS

Popis produktu: Napájecí kabel Emos PVC prodlužovací kabel na bubnu - 4 zásuvky 25m: 0Praktický prodlužovací kabel Emos na bubnu. Délka kabelu dosahuje 25 metrů, obsahuje vodič PVC H05RR-F3G s průměrem 1,0 mm. Na bubnu se nacházejí čtyři zásuvky s tepelnou pojistkou. Buben je vyroben z kvalitních a pevných materiálů v modro-oranžovém provedení. Je ideální volbou například na vaši zahradu nebo do domácnosti. Klíčové vlastnosti napájecího kabelu Emos PVC 25 m50 metrů dlouhý navinutý napájecí kabel v bubnuPlné rozvinutí kabelu: 16 A, 2 300 W4 zásuvky s tepelnou pojistkouPVC izolace kabelu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Emos PVC prodlužovací kabel na bubnu - 4 zásuvky 25m za skvělou cenu 589 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Prodlužovačky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Emos PVC prodlužovací kabel na bubnu - 4 zásuvky 25m

Lukáš
Pro mé potřeby je EMOS Emos PVC prodlužovací kabel na bubnu - 4 zásuvky 25m skvělá volba v kategorii Prodlužovačky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Emos PVC prodlužovací kabel na bubnu - 4 zásuvky 25m od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Emos PVC prodlužovací kabel na bubnu - 4 zásuvky 25m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Emos PVC prodlužovací kabel na bubnu - 4 zásuvky 25m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Emos PVC prodlužovací kabel na bubnu - 4 zásuvky 25m EMOS - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Emos PVC prodlužovací kabel na bubnu - 4 zásuvky 25m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Emos PVC prodlužovací kabel na bubnu - 4 zásuvky 25m EMOS na zahradu

Emos PVC prodlužovací kabel na bubnu - 4 zásuvky 25m Prodlužovačky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Emos PVC prodlužovací kabel na bubnu - 4 zásuvky 25m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada EMOS, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 589 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Emos PVC prodlužovací kabel na bubnu - 4 zásuvky 25m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce EMOS
- číslo EAN 8592920036860 z výroby
- produkt je v kategorii Prodlužovačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Emos PVC prodlužovací kabel na bubnu - 4 zásuvky 25m Prodlužovačky
Cena zboží
589 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Prodlužovačky EMOS

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Emos PVC prodlužovací kabel na bubnu - 4 zásuvky 25m) potřebujete dokumentaci od výrobce (EMOS), manuály 8592920036860, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.