Info o Einhell TE-OS 18 Li Expert, bez aku - hodnocení a parametry

Informace: Einhell TE-OS 18 Li Expert, bez aku Vibrační einhell

Popis produktu: Vibrační bruska Einhell TE-OS 18 Li Expert, bez aku:  Mít dobrý pocit z dobře odvedené práce, navíc ve zlomku času, je přáním snad každého kutila. Pokud jde o broušení, velice snadno vám s touto prací pomůže akumulátorová vibrační bruska Einhell. Své uplatnění najde snad v každé garáži, domácnosti a všude tam, kde je třeba optimálních výsledků bez možnosti připojení se k elektrické síti. Díky ergonomické rukojeti, která perfektně padne do ruky, se stane používání tohoto nástroje hračkou. Rukojeť je navíc měkčená a spolu s nízkou váhou přístroje umožňuje nenáročnou práci i po dlouhou dobu. Užívání rovněž zpříjemní jednoduché a rychlé nasazení brusných papírů Extreme Fix se systémem suchého zipu. Integrované odsávaní se zase postará o to, aby po vás nebyl nepořádek. Čistou práci bez prachu, zajišťuje sběrný box s aktivní extrakcí prachu. Box lze vyměnit za adaptér, na který lze připojit vysavač, který odsaje veškerý prach, jenž vzniká při broušení.Klíčové vlastnostiBrusná plocha (delta) 104 cm2Oscilace je 24000 za minutuPrůměr oscilace 1,6 mmAkumulátor 18 V Li-IonBrusný papír 150 x 150 x 100 cmV balení rovněž najdete 6 brusných papírů na dřevo. S prací tak můžete začít okamžitě.Produkt je dodáván bez baterie a nabíječky. Můžete ovšem použít baterii z jiného přístroje z rodiny Power X-Change. Brusná deska je delta tvaru a výborně tak poslouží k broušení nejen rovin a hran, ale i rohů. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Einhell TE-OS 18 Li Expert, bez aku za skvělou cenu 899 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vibrační na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Einhell TE-OS 18 Li Expert, bez aku

Lukáš
Pro mé potřeby je einhell Einhell TE-OS 18 Li Expert, bez aku skvělá volba v kategorii Vibrační.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Einhell TE-OS 18 Li Expert, bez aku od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Einhell TE-OS 18 Li Expert, bez aku}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Einhell TE-OS 18 Li Expert, bez aku mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Einhell TE-OS 18 Li Expert, bez aku einhell - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Einhell TE-OS 18 Li Expert, bez aku, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Einhell TE-OS 18 Li Expert, bez aku einhell na zahradu

Einhell TE-OS 18 Li Expert, bez aku Vibrační Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Einhell TE-OS 18 Li Expert, bez aku i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada einhell, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 899 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Einhell TE-OS 18 Li Expert, bez aku na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce einhell
- číslo EAN 40068256026 09 z výroby
- produkt je v kategorii Vibrační


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Einhell TE-OS 18 Li Expert, bez aku Vibrační
Cena zboží
899 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Vibrační einhell

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Einhell TE-OS 18 Li Expert, bez aku) potřebujete dokumentaci od výrobce (einhell), manuály 40068256026 09, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Vibrační - Zobrazit další produkty