Info o Einhell GE-PW 45 Expert - hodnocení a parametry

Informace: Einhell GE-PW 45 Expert Domácí vodárny einhell

Popis produktu: Čerpadlo na vodu Einhell GE-PW 45 Expert: Einhell GE-PW 45 Expert je benzínovým čerpadlem určeným pro rychlé dodání většího množství vody. Používá se především pro dostatečnou zásobu užitkové vody, když není možné připojení k elektrické rozvodné síti. Čerpadlo vyniká svým vysokým výkonem, který umožňuje čerpání až 383 litrů za minutu do dopravní výšky 26 metrů. Robustní ocelový trubkový rám zajistí jeho bezpečnost a stabilitu. Je vybaveno plnicím hrdlem pro snadné plnění a vypouštěcím šroubem, pomocí kterého se vypouští zbytková voda. Pohodlná přeprava a snadné přenášení jsou možné díky praktické rukojeti. Einhell GE-PW 45 Expert je vysoce výkonným čerpadlem, které rychle zajistí dodávku vody. Klíčové vlastnosti čerpadla Einhell GE-PW 45 ExpertBenzinové čerpadlo na voduUrčeno pro rychlé dodání většího množství vodyEinhell GE-PW 45 Expert vyniká vysokým výkonemS rychlostí čerpání až 383 litrů za minutuRobustní ocelový trubkový rámPlnicí hrdloVypouštěcí šroubPraktická rukojeť pro snadné přenášeníEinhell GE-PW 45 Expert s obsahem nádrže 3,6 lBarevné provedení: černo-šedo-červené Rozměry:51,5 × 43 × 41,8 cm Hmotnost:23 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Einhell GE-PW 45 Expert za skvělou cenu 6 650 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Domácí vodárny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Einhell GE-PW 45 Expert

Lukáš
Pro mé potřeby je einhell Einhell GE-PW 45 Expert skvělá volba v kategorii Domácí vodárny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Einhell GE-PW 45 Expert od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Einhell GE-PW 45 Expert}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Einhell GE-PW 45 Expert mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Einhell GE-PW 45 Expert einhell - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Einhell GE-PW 45 Expert, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Einhell GE-PW 45 Expert einhell na zahradu

Einhell GE-PW 45 Expert Domácí vodárny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Einhell GE-PW 45 Expert i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada einhell, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 650 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Einhell GE-PW 45 Expert na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce einhell
- číslo EAN 4006825589382 z výroby
- produkt je v kategorii Domácí vodárny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Einhell GE-PW 45 Expert Domácí vodárny
Cena zboží
6 650 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Domácí vodárny einhell

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Einhell GE-PW 45 Expert) potřebujete dokumentaci od výrobce (einhell), manuály 4006825589382, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.