Info o Einhell GC-WW 6538 Classic - hodnocení a parametry

Informace: Einhell GC-WW 6538 Classic Domácí vodárny einhell

Popis produktu: Domácí vodárna Einhell GC-WW 6538 Classic: Einhell GC-WW 6538 Classic představuje velmi účinnou a kompaktní domácí vodárnu. Je určeno pro všechny, kteří pečují o zahradu či zahrádku, a chtějí ji zalévat zachycenou dešťovou vodou. Čerpadlo je velmi výkonné, díky svým technickým parametrům dosahuje rychlosti transportu až 3 800 litrů vody za hodinu. Einhell GC-WW 6538 Classic je praktickým pomocníkem, díky kterému budete moci k zalévání zahrady využívat dešťovou vodu. Vodárna je také vybavena dvacetilitrovou nádrží. Tlak je pak možné jednoduše sledovat a kontrolovat díky zabudovanému tlakoměru. Klíčové vlastnosti čerpadla Einhell GC-WW 6538 ClassicVýkonné kompaktní zahradní čerpadloDomácí vodárna Einhell GC-WW 6538 Classic umožňuje zalévání zahrady dešťovou vodouRychlost transportu vody až 3 800 litrů za hodinuZabudovaný tlakoměr pro snadnou obsluhu a regulaciVčetně praktické 20 l nádržeNapouštěcí a vypouštěcí ventilBarevné provedení: černo-červené Rozměry:53,5 × 30,5 × 52,6 cm Hmotnost:12,13 kgSací spojka:33,3 mm (R1 AG)Tlaková spojka:33,3 mm (R1 AG)Napájecí kabel:1,4 mMax.teplota vody:35 °C ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Einhell GC-WW 6538 Classic za skvělou cenu 2 590 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Domácí vodárny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Einhell GC-WW 6538 Classic

Lukáš
Pro mé potřeby je einhell Einhell GC-WW 6538 Classic skvělá volba v kategorii Domácí vodárny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Einhell GC-WW 6538 Classic od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Einhell GC-WW 6538 Classic}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Einhell GC-WW 6538 Classic mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Einhell GC-WW 6538 Classic einhell - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Einhell GC-WW 6538 Classic, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Einhell GC-WW 6538 Classic einhell na zahradu

Einhell GC-WW 6538 Classic Domácí vodárny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Einhell GC-WW 6538 Classic i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada einhell, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 590 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Einhell GC-WW 6538 Classic na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce einhell
- číslo EAN 4006825603484 z výroby
- produkt je v kategorii Domácí vodárny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Einhell GC-WW 6538 Classic Domácí vodárny
Cena zboží
2 590 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Domácí vodárny einhell

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Einhell GC-WW 6538 Classic) potřebujete dokumentaci od výrobce (einhell), manuály 4006825603484, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.