Info o Einhell GC-PM 46/3 S Classic - hodnocení a parametry

Informace: Einhell GC-PM 46/3 S Classic Rotační einhell

Popis produktu: Benzínová sekačka Einhell GC-PM 46/3 S Classic: Benzinovou rotační sekačku Einhell GC-PM 46/3 Classic využijete nejlépe na středně velkých trávnících. Díky integrovanému systému pojezdu je vhodná i do svažitých terénů. Disponuje čtyřtaktním motorem s optimálním výkonem a kovovým šasi. Výšku sečení nastavíte snadno jedinou centrální pákou a to hned v 7 možných výškách od 30 do 70 mm. Se záběrem necelého půl metru a objemným textilním košem zvládnete trávník posekat za rozumnou dobu. Stav naplnění koše nemusíte neustále kontrolovat, jelikož je sekačka vybavena praktickou indikací. Po skončení seče je možno složit řídítka, což ušetří mnoho místa v garáži či přístřešku na zahradní nářadí. Přednosti rotační sekačky Einhell GC-PM 46/3 ClassicČtyřtaktní benzinový motorIntegrovaný pojezdový mechanismusNastavení výšky sečení v 7 pozicích centrální pákouVýška sečení od 30 do 70 mmObjemný sběrný koš s indikací naplněníSklápěcí řídítkaIdeální pro středně velké trávníky ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Einhell GC-PM 46/3 S Classic za skvělou cenu 7 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Rotační na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Einhell GC-PM 46/3 S Classic

Lukáš
Pro mé potřeby je einhell Einhell GC-PM 46/3 S Classic skvělá volba v kategorii Rotační.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Einhell GC-PM 46/3 S Classic od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Einhell GC-PM 46/3 S Classic}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Einhell GC-PM 46/3 S Classic mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Einhell GC-PM 46/3 S Classic einhell - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Einhell GC-PM 46/3 S Classic, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Einhell GC-PM 46/3 S Classic einhell na zahradu

Einhell GC-PM 46/3 S Classic Rotační Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Einhell GC-PM 46/3 S Classic i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada einhell, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Einhell GC-PM 46/3 S Classic na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce einhell
- číslo EAN 4006825617931 z výroby
- produkt je v kategorii Rotační


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Einhell GC-PM 46/3 S Classic Rotační
Cena zboží
7 999 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Rotační einhell

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Einhell GC-PM 46/3 S Classic) potřebujete dokumentaci od výrobce (einhell), manuály 4006825617931, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Rotační - Zobrazit další produkty