Info o Einhell Baterie Power X-change 18V, 4Ah - hodnocení a parametry

Informace: Einhell Baterie Power X-change 18V, 4Ah Originální einhell

Popis produktu: Akumulátor Einhell Baterie Power X-change 18V, 4Ah : Baterie systému Power-X-Change dodá energii nejrůznějším nástrojům značky Einhell. Není proto potřeba hledat vhodný akumulátor do jednotlivé techniky a po vybití zase vhodnou nabíječku. Jedna baterie poslouží celému spektru přístrojů se systémem Power-X-Change - od elektrických šroubováků a vrtaček až po zahradní sekačky nebo nůžky na živý plot. Klíčové vlastnosti akumulátoru Einhell Power X-Change 4AhŠpičkové lithiové články Einhell s dlouhou životností a takřka bez samovolného vybíjeníMikroprocesorem hlídaná teplota a napětíOchrana před úplným vybitím akumulátoruPogumování pro zvýšenou odolnosti proti nárazům3 LED indikátory kapacity ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Einhell Baterie Power X-change 18V, 4Ah za skvělou cenu 1 690 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Originální na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Einhell Baterie Power X-change 18V, 4Ah

Lukáš
Pro mé potřeby je einhell Einhell Baterie Power X-change 18V, 4Ah skvělá volba v kategorii Originální.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Einhell Baterie Power X-change 18V, 4Ah od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Einhell Baterie Power X-change 18V, 4Ah }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Einhell Baterie Power X-change 18V, 4Ah mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Einhell Baterie Power X-change 18V, 4Ah einhell - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Einhell Baterie Power X-change 18V, 4Ah , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Einhell Baterie Power X-change 18V, 4Ah einhell na zahradu

Einhell Baterie Power X-change 18V, 4Ah  Originální Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Einhell Baterie Power X-change 18V, 4Ah i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada einhell, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 690 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Einhell Baterie Power X-change 18V, 4Ah na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce einhell
- číslo EAN 4006825610376 z výroby
- produkt je v kategorii Originální


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Einhell Baterie Power X-change 18V, 4Ah  Originální
Cena zboží
1 690 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Originální einhell

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Einhell Baterie Power X-change 18V, 4Ah ) potřebujete dokumentaci od výrobce (einhell), manuály 4006825610376, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.