Info o Edison M16 Zvonek bezdrátový bateriový, polyfonní melodie, dosah 200 m - hodnocení a parametry

Informace: Edison M16 Zvonek bezdrátový bateriový, polyfonní melodie, dosah 200 m Domovní alarmy Edison

Popis produktu: Zvonek bezdrátový EDISON M16 bateriový, polyfonní melodie, dosah 200m Bezdrátový domovní zvonek s dosahem až 200 m (na volném prostranství). Technické údaje: 16 polyfonních melodií a 6 úrovní hlasitosti LED světelná signalizace voděodolné tlačítko se jmenovkou lze připojit až 5 tlačítek unikátní kódóvání zamezuje rušení 3 režimy zvonění – zvonění, blikání nebo zvonění + blikání jednoduchá instalace bez kabelů napájení - 2 x AA zvonek (nejsou v balení) 1x CR2032 3 V tlačítko (součástí) rozměry - přijímač – 9,5 x 14 x 4 cm vysílač – 3,1 x 8 x 1,8 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Edison M16 Zvonek bezdrátový bateriový, polyfonní melodie, dosah 200 m za skvělou cenu 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Domovní alarmy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Edison M16 Zvonek bezdrátový bateriový, polyfonní melodie, dosah 200 m

Lukáš
Pro mé potřeby je Edison Edison M16 Zvonek bezdrátový bateriový, polyfonní melodie, dosah 200 m skvělá volba v kategorii Domovní alarmy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Edison M16 Zvonek bezdrátový bateriový, polyfonní melodie, dosah 200 m od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Edison M16 Zvonek bezdrátový bateriový, polyfonní melodie, dosah 200 m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Edison M16 Zvonek bezdrátový bateriový, polyfonní melodie, dosah 200 m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Edison M16 Zvonek bezdrátový bateriový, polyfonní melodie, dosah 200 m Edison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Edison M16 Zvonek bezdrátový bateriový, polyfonní melodie, dosah 200 m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Edison M16 Zvonek bezdrátový bateriový, polyfonní melodie, dosah 200 m Edison na zahradu

Edison M16 Zvonek bezdrátový bateriový, polyfonní melodie, dosah 200 m Domovní alarmy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Edison M16 Zvonek bezdrátový bateriový, polyfonní melodie, dosah 200 m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Edison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Edison M16 Zvonek bezdrátový bateriový, polyfonní melodie, dosah 200 m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Edison
- číslo EAN 8595609701110 z výroby
- produkt je v kategorii Domovní alarmy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Edison M16 Zvonek bezdrátový bateriový, polyfonní melodie, dosah 200 m Domovní alarmy
Cena zboží
499 Kč
Dostupnost
(Skladem) 22.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Domovní alarmy Edison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Edison M16 Zvonek bezdrátový bateriový, polyfonní melodie, dosah 200 m) potřebujete dokumentaci od výrobce (Edison), manuály 8595609701110, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.