Info o EcoGrill jednorázový grill, velikost L - hodnocení a parametry

Informace: EcoGrill jednorázový grill, velikost L Na uhlí a dřevo Vedeco s.r.o.

Popis produktu: Gril EcoGrill jednorázový grill, velikost L: EcoGrill je unikátní, 100% odolný přírodní a snadno použitelný jednorázový gril. Mezi jeho hlavní výhody patří, že začne hořet okamžitě a do pouhých dvaceti minut je připravený k použití. Hořet dokáže více než dvě hodiny, během kterých si můžete užívat grilování. Kromě grilování můžete je EcoGrill ve velikosti L využít i pro pečení, vaření nebo uzení. Další jeho výhodou je, že jeho použití je rychlé a snadné, což oceníte vždy, když se budete nacházet mimo civilizaci. Navíc při zapalování nejsou nutné žádné chemické látky či zapalovací kostky. Klíčové vlastnosti jednorázového grilu EcoGrill LPro jednorázové použitíDo dvaceti minut je připravený k použitíHoří více jak dvě hodinyVhodný k pečení, grilování, vaření i uzeníNejsou nutné chemické látky ani zapalovací kostky ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží EcoGrill jednorázový grill, velikost L za skvělou cenu 390 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Na uhlí a dřevo na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - EcoGrill jednorázový grill, velikost L

Lukáš
Pro mé potřeby je Vedeco s.r.o. EcoGrill jednorázový grill, velikost L skvělá volba v kategorii Na uhlí a dřevo.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt EcoGrill jednorázový grill, velikost L od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého EcoGrill jednorázový grill, velikost L}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu EcoGrill jednorázový grill, velikost L mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka EcoGrill jednorázový grill, velikost L Vedeco s.r.o. - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o EcoGrill jednorázový grill, velikost L, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží EcoGrill jednorázový grill, velikost L Vedeco s.r.o. na zahradu

EcoGrill jednorázový grill, velikost L Na uhlí a dřevo Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace EcoGrill jednorázový grill, velikost L i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Vedeco s.r.o., u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 390 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

EcoGrill jednorázový grill, velikost L na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Vedeco s.r.o.
- číslo EAN 4751015050028 z výroby
- produkt je v kategorii Na uhlí a dřevo


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

EcoGrill jednorázový grill, velikost L Na uhlí a dřevo
Cena zboží
390 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Na uhlí a dřevo Vedeco s.r.o.

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (EcoGrill jednorázový grill, velikost L) potřebujete dokumentaci od výrobce (Vedeco s.r.o.), manuály 4751015050028, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.