Info o Džínově modrá rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh - hodnocení a parametry

Informace: Džínově modrá rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh Pohovky Stella Cadente Maison

Popis produktu: Polstrování z pohodlné pěny, masivní konstrukce, hebké čalounění z premiového polyesteru a dekorativní polštářky. To je posezení Stella Cadente Maison, kterému propadnete na první posezení. Za pozornost stojí i speciální úprava čalounění technikou easy-care, díky které stačí nečistoty setřít suchým nebo mokrým hadrem. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Džínově modrá rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh za skvělou cenu 28 790 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Džínově modrá rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh

Lukáš
Pro mé potřeby je Stella Cadente Maison Džínově modrá rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Džínově modrá rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Džínově modrá rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Džínově modrá rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Džínově modrá rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Džínově modrá rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Džínově modrá rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh Stella Cadente Maison na zahradu

Džínově modrá rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Džínově modrá rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 28 790 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Džínově modrá rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5903030030151 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Džínově modrá rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh Pohovky
Cena zboží
28 790 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Džínově modrá rohová pohovka Stella Cadente Maison Atalaia, levý roh) potřebujete dokumentaci od výrobce (Stella Cadente Maison), manuály 5903030030151, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.