Info o Dvoupatrová krabička na svačinu Rex London Happy Cloud - hodnocení a parametry

Informace: Dvoupatrová krabička na svačinu Rex London Happy Cloud Svačinové boxy a sáčky Rex London

Popis produktu: Barevné, hravé a plné zvířátek! Takové jsou doplňky a hry od značky Rex London, které jsou určeny těm nejmenším ručkám. Pořiďte svému děťátku pořádnou divočinu a nechte jej, ať se skamarádí s bandou veselých tvorů! ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Dvoupatrová krabička na svačinu Rex London Happy Cloud za skvělou cenu 149 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svačinové boxy a sáčky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Dvoupatrová krabička na svačinu Rex London Happy Cloud

Lukáš
Pro mé potřeby je Rex London Dvoupatrová krabička na svačinu Rex London Happy Cloud skvělá volba v kategorii Svačinové boxy a sáčky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Dvoupatrová krabička na svačinu Rex London Happy Cloud od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Dvoupatrová krabička na svačinu Rex London Happy Cloud}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Dvoupatrová krabička na svačinu Rex London Happy Cloud mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Dvoupatrová krabička na svačinu Rex London Happy Cloud Rex London - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Dvoupatrová krabička na svačinu Rex London Happy Cloud, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Dvoupatrová krabička na svačinu Rex London Happy Cloud Rex London na zahradu

Dvoupatrová krabička na svačinu Rex London Happy Cloud Svačinové boxy a sáčky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Dvoupatrová krabička na svačinu Rex London Happy Cloud i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Rex London, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 149 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Dvoupatrová krabička na svačinu Rex London Happy Cloud na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Rex London
- číslo EAN 5027455421377 z výroby
- produkt je v kategorii Svačinové boxy a sáčky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Dvoupatrová krabička na svačinu Rex London Happy Cloud Svačinové boxy a sáčky
Cena zboží
149 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Svačinové boxy a sáčky Rex London

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Dvoupatrová krabička na svačinu Rex London Happy Cloud) potřebujete dokumentaci od výrobce (Rex London), manuály 5027455421377, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.