Info o Dvoulůžková postel z masivního bukového dřeva SKANDICA Frida, 180 x 200 cm - hodnocení a parametry

Informace: Dvoulůžková postel z masivního bukového dřeva SKANDICA Frida, 180 x 200 cm Dvoulůžkové postele Skandica

Popis produktu: Postel je něčím, na čem by se šetřit nemělo. Jde o základ zdravého spánku a je korunou ložnice. Proto sáhněte po této posteli z kolekce Frida od značky SKANDICA. Je z masivního bukového dřeva, které krásně voní, místnost zateplí a zaručí bytelnou oporu. Součástí postele je i základní rošt složený ze 14 latí. Matrace součástí není, ale vybrat si tu nejpohodlnější můžete z naší nabídky, ve které najdete nejrůznější velikosti a typy matrací. U všech z nich navíc platí, že si je můžete po dobu 90 dní od koupení řádně v pohodlí domova vyzkoušet, a pokud vám nebude vyhovovat, máte možnost vrácení. Konstrukce postele je z masivního bukového dřeva, které je velmi odolné a nábytku dodává na bytelnosti. Jeho zajímavostí je jeho vysoká obliba u našich předků, kteří věřili ve schopnost tohoto dřeva v pohlcování negativních energií a odvádění migrén, bolestí a nemocí z našeho těla. To zní jako naprosto ideální adept na vysněnou postel ♥ Péče je o tento kus nábytku velmi jednoduchá, stačí pravidelně otírat a zbavovat povrch nečistot a prachu. Pro zvýšení trvanlivosti a odolnosti dřeva můžete zvolit různé způsoby impregnace a různé přípravky určené pro péči o masivní dřevo. O ZNAČCE: SKANDICA je mladá, inovativní nábytkářská značka, která je svěžím vánkem na poli interiérového designu. Zrodila se z lásky k designu a z fascinace krásou spočívající v jednoduchosti. Inspirace: Designéři se nechávají inspirovat surovou krásou přírody a skandinávskou kulturou. Vzhlížejí se ale také v minimalismu a nápady získávají cestováním. Rozhodli se tu odmítnout konvence a vytvářet kousky, které jsou osobité a výjimečné. Funkčnost: Nábytek, ať je sebekrásnější, musí být především funkční a s lehkostí zapadnout do vašeho života. Na každém kousku se tedy ve studiu značky SKANDICA pracuje také s ohledem na jeho praktickou stránku. Designéři se snaží najít to nejmodernější řešení pro každodenní život. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Dvoulůžková postel z masivního bukového dřeva SKANDICA Frida, 180 x 200 cm za skvělou cenu 33 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dvoulůžkové postele na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Dvoulůžková postel z masivního bukového dřeva SKANDICA Frida, 180 x 200 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Skandica Dvoulůžková postel z masivního bukového dřeva SKANDICA Frida, 180 x 200 cm skvělá volba v kategorii Dvoulůžkové postele.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Dvoulůžková postel z masivního bukového dřeva SKANDICA Frida, 180 x 200 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Dvoulůžková postel z masivního bukového dřeva SKANDICA Frida, 180 x 200 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Dvoulůžková postel z masivního bukového dřeva SKANDICA Frida, 180 x 200 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Dvoulůžková postel z masivního bukového dřeva SKANDICA Frida, 180 x 200 cm Skandica - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Dvoulůžková postel z masivního bukového dřeva SKANDICA Frida, 180 x 200 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Dvoulůžková postel z masivního bukového dřeva SKANDICA Frida, 180 x 200 cm Skandica na zahradu

Dvoulůžková postel z masivního bukového dřeva SKANDICA Frida, 180 x 200 cm Dvoulůžkové postele Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Dvoulůžková postel z masivního bukového dřeva SKANDICA Frida, 180 x 200 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Skandica, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 33 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Dvoulůžková postel z masivního bukového dřeva SKANDICA Frida, 180 x 200 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Skandica
- číslo EAN 5902273656456 z výroby
- produkt je v kategorii Dvoulůžkové postele


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Dvoulůžková postel z masivního bukového dřeva SKANDICA Frida, 180 x 200 cm Dvoulůžkové postele
Cena zboží
33 199 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Dvoulůžkové postele Skandica

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Dvoulůžková postel z masivního bukového dřeva SKANDICA Frida, 180 x 200 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Skandica), manuály 5902273656456, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.