Info o DuFurt ZS2200 Žehlička - hodnocení a parametry

Informace: DuFurt ZS2200 Žehlička Žehličky DuFurt

Popis produktu: Napařovací žehlička s nerezovou žehlicí plochou a max. příkonem 2300 W. Regulace výstupu páry ve 2 úrovních, parní ráz a jemný rozprašovač Vám ulehčí žehlení.   Technické údaje: nádržka na vodu 250 ml plnící nádobka 200 ml světelná signalizace dosažení teploty příkon 2300 W délka přívodního kabelu 235 cm hmotnost 1,12 kg žehlicí plocha nerez barva bílá/zelená   Obsah balení: 1 žehlička plnící nádobka 200 ml ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží DuFurt ZS2200 Žehlička za skvělou cenu 290 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Žehličky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - DuFurt ZS2200 Žehlička

Lukáš
Pro mé potřeby je DuFurt DuFurt ZS2200 Žehlička skvělá volba v kategorii Žehličky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt DuFurt ZS2200 Žehlička od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého DuFurt ZS2200 Žehlička}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu DuFurt ZS2200 Žehlička mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka DuFurt ZS2200 Žehlička DuFurt - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o DuFurt ZS2200 Žehlička, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží DuFurt ZS2200 Žehlička DuFurt na zahradu

DuFurt ZS2200 Žehlička Žehličky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace DuFurt ZS2200 Žehlička i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz DuFurt, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

DuFurt ZS2200 Žehlička na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce DuFurt
- číslo EAN 72926 z výroby
- produkt je v kategorii Žehličky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

DuFurt ZS2200 Žehlička Žehličky
Cena zboží
290 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Žehličky DuFurt

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (DuFurt ZS2200 Žehlička) potřebujete dokumentaci od výrobce (DuFurt), manuály 72926, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce kokiskashop.cz můžete zakoupit další produkty:
Žehličky - Zobrazit další produkty