Info o Dřevěný kufr na 500 ks žetonů s příslušenstvím - hodnocení a parametry

Informace: Dřevěný kufr na 500 ks žetonů s příslušenstvím Žetony na poker Garthen

Popis produktu: Dřevěný kufr na 500 ks žetonů s příslušenstvím Elegantní dřevěný kufr, který je velmi stabilní, se dvěma zámky a kvalitním držadlem, je ideální až pro 500 pokerových žetonů. Je třeba dokoupit žetony, které si můžete individuálně vybrat, zbytek vybavení je kompletní. Navíc tento set obsahuje 100% plastové pokerové karty. Technické údaje: Rozměry kufru: 58,3 x 20 x 6.3 cm Vhodné pro poker žetony s průměrem 40 mm 1 x dřevěný kufr s 2 uzamykatelnými zámky a přezkou 1 x dealer button 1 x "malý blind" 1 x "big blind" 5 x kostka 2 x pokerové karty s 54 kusy, 100% plast 1 x německý manuál ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Dřevěný kufr na 500 ks žetonů s příslušenstvím za skvělou cenu 1 009 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Žetony na poker na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Dřevěný kufr na 500 ks žetonů s příslušenstvím

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Dřevěný kufr na 500 ks žetonů s příslušenstvím skvělá volba v kategorii Žetony na poker.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Dřevěný kufr na 500 ks žetonů s příslušenstvím od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Dřevěný kufr na 500 ks žetonů s příslušenstvím}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Dřevěný kufr na 500 ks žetonů s příslušenstvím mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Dřevěný kufr na 500 ks žetonů s příslušenstvím Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Dřevěný kufr na 500 ks žetonů s příslušenstvím, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Dřevěný kufr na 500 ks žetonů s příslušenstvím Garthen na zahradu

Dřevěný kufr na 500 ks žetonů s příslušenstvím Žetony na poker Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Dřevěný kufr na 500 ks žetonů s příslušenstvím i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 009 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Dřevěný kufr na 500 ks žetonů s příslušenstvím na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327323522 z výroby
- produkt je v kategorii Žetony na poker


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Dřevěný kufr na 500 ks žetonů s příslušenstvím Žetony na poker
Cena zboží
1 009 Kč
Dostupnost
(Skladem) 20.10.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Žetony na poker Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Dřevěný kufr na 500 ks žetonů s příslušenstvím) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327323522, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.