Info o Dřevěné kormidlo Garth 80 cm - stylová rustikální dekorace - hodnocení a parametry

Informace: Dřevěné kormidlo Garth 80 cm - stylová rustikální dekorace Bytové dekorace Garthen

Popis produktu: Dřevěné kormidlo Garth 80 cm - stylová rustikální dekorace Toto krásné kolo s průměrem 80 centimetrů a 8 paprsků je ideální pro zdobení vaší zahrady nebo v celém domě.Také předurčený jako scénická výzdoba, dekorace ve stodole, výzdoba obchodů nebo dekorace restaurace.Hnědé kolo z měkkého dřeva poskytuje útulné, námořní prostředí ve vašich pokojích nebo na terase. Technické údaje: Barva: tmavě hnědá Průměr: 80 cm Šířka uvnitř: cca 8 cm Šířka vnější strany: cca 5 cm Materiál: dřevo z jehličnanů Hmotnost bez balení cca 3,00 kg Obsah balení: 1 x dřevěné kormidlo  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Dřevěné kormidlo Garth 80 cm - stylová rustikální dekorace za skvělou cenu 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bytové dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Dřevěné kormidlo Garth 80 cm - stylová rustikální dekorace

Lukáš
Pro mé potřeby je Garthen Dřevěné kormidlo Garth 80 cm - stylová rustikální dekorace skvělá volba v kategorii Bytové dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Dřevěné kormidlo Garth 80 cm - stylová rustikální dekorace od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Dřevěné kormidlo Garth 80 cm - stylová rustikální dekorace}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Dřevěné kormidlo Garth 80 cm - stylová rustikální dekorace mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Dřevěné kormidlo Garth 80 cm - stylová rustikální dekorace Garthen - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Dřevěné kormidlo Garth 80 cm - stylová rustikální dekorace, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Dřevěné kormidlo Garth 80 cm - stylová rustikální dekorace Garthen na zahradu

Dřevěné kormidlo Garth 80 cm - stylová rustikální dekorace Bytové dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Dřevěné kormidlo Garth 80 cm - stylová rustikální dekorace i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Garthen, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Dřevěné kormidlo Garth 80 cm - stylová rustikální dekorace na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Garthen
- číslo EAN 4025327350573 z výroby
- produkt je v kategorii Bytové dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Dřevěné kormidlo Garth 80 cm - stylová rustikální dekorace Bytové dekorace
Cena zboží
999 Kč
Dostupnost
(Skladem) 22.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Bytové dekorace Garthen

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Dřevěné kormidlo Garth 80 cm - stylová rustikální dekorace) potřebujete dokumentaci od výrobce (Garthen), manuály 4025327350573, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.