Info o Dřevěná židle s oranžovým polstrováním Fameg Asger - hodnocení a parametry

Informace: Dřevěná židle s oranžovým polstrováním Fameg Asger Jídelní židle Fameg

Popis produktu: Fameg, to je židle, která vzhlíží k tradici staré již 170 let - k ohýbanému nábytku legendární značky Thonet. Sama židle Fameg tak byla vyrobena tradičním postupem, kde se každému kusu bukového dřeva musí věnovat několik řemeslníků. V židli tak najdete čistou lásku, přírodu i ukázku dokonalé ruční tvorby. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Dřevěná židle s oranžovým polstrováním Fameg Asger za skvělou cenu 3 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Dřevěná židle s oranžovým polstrováním Fameg Asger

Lukáš
Pro mé potřeby je Fameg Dřevěná židle s oranžovým polstrováním Fameg Asger skvělá volba v kategorii Jídelní židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Dřevěná židle s oranžovým polstrováním Fameg Asger od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Dřevěná židle s oranžovým polstrováním Fameg Asger}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Dřevěná židle s oranžovým polstrováním Fameg Asger mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Dřevěná židle s oranžovým polstrováním Fameg Asger Fameg - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Dřevěná židle s oranžovým polstrováním Fameg Asger, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Dřevěná židle s oranžovým polstrováním Fameg Asger Fameg na zahradu

Dřevěná židle s oranžovým polstrováním Fameg Asger Jídelní židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Dřevěná židle s oranžovým polstrováním Fameg Asger i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Fameg, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Dřevěná židle s oranžovým polstrováním Fameg Asger na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Fameg
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Dřevěná židle s oranžovým polstrováním Fameg Asger Jídelní židle
Cena zboží
3 999 Kč
Dostupnost
21.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Jídelní židle Fameg

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Dřevěná židle s oranžovým polstrováním Fameg Asger) potřebujete dokumentaci od výrobce (Fameg), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.