Info o Dřevěná polička Tomasucci Billa, 40 x 20 x 38 cm - hodnocení a parametry

Informace: Dřevěná polička Tomasucci Billa, 40 x 20 x 38 cm Police Tomasucci

Popis produktu: Poliček a odkládacích ploch není nikdy dost. Ideální k vystavení nádherných fotografií z dovolené, vkusné dekorace nebo jako místo, kam si položíte své nejnutnější věci. Zároveň tyto poličky mají prostory na magazíny, časopisy i na mobilní telefon. Italský design plný elegance, to je Tomasucci. Italský výrobce nábytku a bytových doplňků. Designéři se snaží o to, aby každý jimi navržený výrobek byl nejen dekorativní, ale i účelový. A hlavně - aby oslnil nezávisle na tom, o jakou místnost se zrovna jedná. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Dřevěná polička Tomasucci Billa, 40 x 20 x 38 cm za skvělou cenu 1 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Police na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Dřevěná polička Tomasucci Billa, 40 x 20 x 38 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Tomasucci Dřevěná polička Tomasucci Billa, 40 x 20 x 38 cm skvělá volba v kategorii Police.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Dřevěná polička Tomasucci Billa, 40 x 20 x 38 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Dřevěná polička Tomasucci Billa, 40 x 20 x 38 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Dřevěná polička Tomasucci Billa, 40 x 20 x 38 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Dřevěná polička Tomasucci Billa, 40 x 20 x 38 cm Tomasucci - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Dřevěná polička Tomasucci Billa, 40 x 20 x 38 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Dřevěná polička Tomasucci Billa, 40 x 20 x 38 cm Tomasucci na zahradu

Dřevěná polička Tomasucci Billa, 40 x 20 x 38 cm Police Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Dřevěná polička Tomasucci Billa, 40 x 20 x 38 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Tomasucci, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Dřevěná polička Tomasucci Billa, 40 x 20 x 38 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tomasucci
- číslo EAN 8055186566606 z výroby
- produkt je v kategorii Police


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Dřevěná polička Tomasucci Billa, 40 x 20 x 38 cm Police
Cena zboží
1 499 Kč
Dostupnost
25.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Police Tomasucci

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Dřevěná polička Tomasucci Billa, 40 x 20 x 38 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tomasucci), manuály 8055186566606, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.