Info o Dřevěná podložka do koupelny Iris Hantverk, 65 x 23 cm - hodnocení a parametry

Informace: Dřevěná podložka do koupelny Iris Hantverk, 65 x 23 cm Vybavení koupelny Iris Hantverk

Popis produktu: Iris Hantverk, to je malá švédská dílna (dnes čítá 14 zaměstnanců), ve které ruční práce znamenají mnohem více než kde jinde. Její přírodní pomocníci do domácnosti jsou totiž ručně vyráběny řemeslníky se zrakovým postižením, kteří tak najednou mají možnost pracovat a žít plnohodnotný život. Na výrobky jsou použity ty nejlepší přírodní materiály, které tak navazují na švédskou tradici. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Dřevěná podložka do koupelny Iris Hantverk, 65 x 23 cm za skvělou cenu 1 239 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vybavení koupelny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Dřevěná podložka do koupelny Iris Hantverk, 65 x 23 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Iris Hantverk Dřevěná podložka do koupelny Iris Hantverk, 65 x 23 cm skvělá volba v kategorii Vybavení koupelny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Dřevěná podložka do koupelny Iris Hantverk, 65 x 23 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Dřevěná podložka do koupelny Iris Hantverk, 65 x 23 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Dřevěná podložka do koupelny Iris Hantverk, 65 x 23 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Dřevěná podložka do koupelny Iris Hantverk, 65 x 23 cm Iris Hantverk - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Dřevěná podložka do koupelny Iris Hantverk, 65 x 23 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Dřevěná podložka do koupelny Iris Hantverk, 65 x 23 cm Iris Hantverk na zahradu

Dřevěná podložka do koupelny Iris Hantverk, 65 x 23 cm Vybavení koupelny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Dřevěná podložka do koupelny Iris Hantverk, 65 x 23 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Iris Hantverk, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 239 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Dřevěná podložka do koupelny Iris Hantverk, 65 x 23 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Iris Hantverk
- číslo EAN 7312511004044 z výroby
- produkt je v kategorii Vybavení koupelny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Dřevěná podložka do koupelny Iris Hantverk, 65 x 23 cm Vybavení koupelny
Cena zboží
1 239 Kč
Dostupnost
21.04.2021
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vybavení koupelny Iris Hantverk

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Dřevěná podložka do koupelny Iris Hantverk, 65 x 23 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Iris Hantverk), manuály 7312511004044, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.