Info o Dřevěná komoda Germania 2322 GW-Calvi - hodnocení a parametry

Informace: Dřevěná komoda Germania 2322 GW-Calvi Komody GERMANIA

Popis produktu:

Designová komoda, která je součástí řady Calvi. Komoda má dostatek úložného prostoru, obsahuje dvojdvéřovou, jednodvéřovou skříňku a zásuvku

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po mytí je dobré netlačit na povrch a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Dřevěná komoda Germania 2322 GW-Calvi za skvělou cenu 16 051 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Komody na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Dřevěná komoda Germania 2322 GW-Calvi

Lukáš
Pro mé potřeby je GERMANIA Dřevěná komoda Germania 2322 GW-Calvi skvělá volba v kategorii Komody.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Dřevěná komoda Germania 2322 GW-Calvi od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Dřevěná komoda Germania 2322 GW-Calvi}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Dřevěná komoda Germania 2322 GW-Calvi mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Dřevěná komoda Germania 2322 GW-Calvi GERMANIA - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Dřevěná komoda Germania 2322 GW-Calvi, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Dřevěná komoda Germania 2322 GW-Calvi GERMANIA na zahradu

Dřevěná komoda Germania 2322 GW-Calvi Komody Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Dřevěná komoda Germania 2322 GW-Calvi i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz GERMANIA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 16 051 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Dřevěná komoda Germania 2322 GW-Calvi na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce GERMANIA
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Komody


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Dřevěná komoda Germania 2322 GW-Calvi Komody
Cena zboží
16 051 Kč
Dostupnost
(Skladem) 23.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Komody GERMANIA

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Dřevěná komoda Germania 2322 GW-Calvi) potřebujete dokumentaci od výrobce (GERMANIA), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.