Info o Domácí polévkárna - hodnocení a parametry

Informace: Domácí polévkárna Tématické kuchařky SLOVART

Popis produktu: Kniha Domácí polévkárna:Vraťte polévce čestné místo, které jí právem náleží! Pomůže vám v tom nejnovější skvělá kuchařka od Amber Locke (na Instagramu známé jako @rawveganblonde). Proměňte záplavu zeleniny z chladničky v pestrobarevné a mimořádně chutné polévky. Osvěžující gazpacho skvěle doplní pozdní letní odpoledne, zatímco hladké krémy z kořenové zeleniny jsou ideální pro chladné zimní večery – polévky jsou nejen mimořádně přizpůsobivé, ale také představují snadný, hospodárný a zdravý způsob, jak získat maximum z čerstvých sezonních surovin. Domácí polévkárna přináší recepty na více než 100 výživných a lahodných polévek, posypek, zálivek a obměn. Polévky si můžete užívat skutečně po celý rok!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Domácí polévkárna za skvělou cenu 228 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tématické kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Domácí polévkárna

Lukáš
Pro mé potřeby je SLOVART Domácí polévkárna skvělá volba v kategorii Tématické kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Domácí polévkárna od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Domácí polévkárna}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Domácí polévkárna mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Domácí polévkárna SLOVART - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Domácí polévkárna, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Domácí polévkárna SLOVART na zahradu

Domácí polévkárna Tématické kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Domácí polévkárna i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 228 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Domácí polévkárna na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788075293411 z výroby
- produkt je v kategorii Tématické kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Domácí polévkárna Tématické kuchařky
Cena zboží
228 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tématické kuchařky SLOVART

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Domácí polévkárna) potřebujete dokumentaci od výrobce (SLOVART), manuály 9788075293411, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.