Info o Dochucovací set Bambum Bien - hodnocení a parametry

Informace: Dochucovací set Bambum Bien Kořenky Bambum

Popis produktu: Značka Bambum se chopila kuchyňských doplňků po svém a na scénu přichází s takovými kousky, které zaujmou nejen vysokou praktičností. Jejich hlavní předností je materiál - porcelán a kvalitní bambusové dřevo, které je odolnější než dřevo klasické. Navíc je lehký a má antibakteriální vlastnosti. Ulehčuje též životnímu prostředí, jelikož do plné síly vyroste již po pěti letech. Samo je tak lehce obnovitelným zdrojem. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Dochucovací set Bambum Bien za skvělou cenu 129 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kořenky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Dochucovací set Bambum Bien

Lukáš
Pro mé potřeby je Bambum Dochucovací set Bambum Bien skvělá volba v kategorii Kořenky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Dochucovací set Bambum Bien od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Dochucovací set Bambum Bien}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Dochucovací set Bambum Bien mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Dochucovací set Bambum Bien Bambum - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Dochucovací set Bambum Bien, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Dochucovací set Bambum Bien Bambum na zahradu

Dochucovací set Bambum Bien Kořenky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Dochucovací set Bambum Bien i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bambum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 129 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Dochucovací set Bambum Bien na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bambum
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Kořenky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Dochucovací set Bambum Bien Kořenky
Cena zboží
129 Kč
Dostupnost
03.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Kořenky Bambum

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Dochucovací set Bambum Bien) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bambum), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.