Info o Divoké trvalky: Krásné záhony s planě rostoucími rostlinami - hodnocení a parametry

Informace: Divoké trvalky: Krásné záhony s planě rostoucími rostlinami Design a úpravy zahrad Grada

Popis produktu: Kniha Divoké trvalky: Krásné záhony s planě rostoucími rostlinami:Máte rádi přírodu? A chcete mít zahradu plnou harmonie, která si bere přírodu za příklad a budou v ní kvést trvalky plné motýlů? I ty divoké neboli plané jsou totiž na zahradě krásné, nesmírně druhově rozmanité, vůči škůdcům a povětrnostním podmínkám navíc odolnější a pro naše živočichy, motýly, včely, čmeláky, nejrůznější hmyz, ptactvo atd. daleko vhodnější. Přetvoření vaší zahrady nestojí nic v cestě, už fungují zahradnictví, která mají v nabídce nejrůznější druhy divoce rostoucích domácích trvalek – neboť ty se samozřejmě nikde v přírodě nevykopávají! A autoři knihy předkládají jednoduché a vyzkoušené návrhy výsadeb záhonů, doložené barevnými kresbami, s využitím takových rostlin, které si berou za příklad nejen okolní krajinu, ale zároveň ozelení na zahradě místa zdánlivě problematická a nevyužitelná. Přírodě blízké trvalkové záhony jsou navíc méně náročné na údržbu než klasické záhony a potěší vás svým vzhledem po celý rok.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Divoké trvalky: Krásné záhony s planě rostoucími rostlinami za skvělou cenu 255 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Design a úpravy zahrad na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Divoké trvalky: Krásné záhony s planě rostoucími rostlinami

Lukáš
Pro mé potřeby je Grada Divoké trvalky: Krásné záhony s planě rostoucími rostlinami skvělá volba v kategorii Design a úpravy zahrad.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Divoké trvalky: Krásné záhony s planě rostoucími rostlinami od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Divoké trvalky: Krásné záhony s planě rostoucími rostlinami}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Divoké trvalky: Krásné záhony s planě rostoucími rostlinami mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Divoké trvalky: Krásné záhony s planě rostoucími rostlinami Grada - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Divoké trvalky: Krásné záhony s planě rostoucími rostlinami, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Divoké trvalky: Krásné záhony s planě rostoucími rostlinami Grada na zahradu

Divoké trvalky: Krásné záhony s planě rostoucími rostlinami Design a úpravy zahrad Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Divoké trvalky: Krásné záhony s planě rostoucími rostlinami i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Grada, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 255 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Divoké trvalky: Krásné záhony s planě rostoucími rostlinami na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Grada
- číslo EAN 9788027106929 z výroby
- produkt je v kategorii Design a úpravy zahrad


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Divoké trvalky: Krásné záhony s planě rostoucími rostlinami Design a úpravy zahrad
Cena zboží
255 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Design a úpravy zahrad Grada

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Divoké trvalky: Krásné záhony s planě rostoucími rostlinami) potřebujete dokumentaci od výrobce (Grada), manuály 9788027106929, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.