Info o Divero Neapol 95 Umyvadlo z přírodního kamene andezit - hodnocení a parametry

Informace: Divero Neapol 95 Umyvadlo z přírodního kamene andezit  Umyvadla Divero

Popis produktu: Exkluzivní ručně vyrobené kamenné umyvadlo z vysoce kvalitního andezitu, sofistikované provedení. Kvalitní povrchová úprava zajišťuje snadnou údržbu. Upozornění! Umyvadla jsou originální, proto se každý kus může lišit rozměry, odstínem barvy i rýhováním kamene. Toto berte jako výhodu - nikdo další již nebude mít stejné umyvadlo jako máte Vy! Umyvadlo nelze vybrat z fotografie u produktu. Jedná se o ilustrativní fotografie, jak některá umyvadla vypadají, nemůžeme zaručit, jaké zrovna Vy dostanete. Vzhledem k uskladnění a balení není možné všechny krabice otevírat a vybírat konkrétní umyvadlo. Děkujeme za pochopení. Během čištění umyvadla vezměte prosím v úvahu, že se jedná o přírodní kámen a není možné na něj používat agresivní čistící prostředky. Používejte pouze přípravky, které nepoškozují nebo nenarušují povrch.   Technické údaje: průměr: cca 29 - 50 cm výška: cca 15 cm tloušťka stěny: cca 3 cm průměr odtoku: 4,5 cm spodní plocha: cca 15 cm hmotnost: cca 11 kg - 30 kg materiál: andezit (hornina, která patří do skupiny magmatické, vulkanické horniny. Má obvykle hnědou až šedo-pískovou barvu) leštěné uvnitř, přírodní vně barva: šedá/písková   Obsah balení: 1 x umyvadlo bez dekorace, baterie, odpadu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Divero Neapol 95 Umyvadlo z přírodního kamene andezit za skvělou cenu 1 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Umyvadla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Divero Neapol 95 Umyvadlo z přírodního kamene andezit

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero Divero Neapol 95 Umyvadlo z přírodního kamene andezit skvělá volba v kategorii  Umyvadla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Divero Neapol 95 Umyvadlo z přírodního kamene andezit od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Divero Neapol 95 Umyvadlo z přírodního kamene andezit}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Divero Neapol 95 Umyvadlo z přírodního kamene andezit mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Divero Neapol 95 Umyvadlo z přírodního kamene andezit Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Divero Neapol 95 Umyvadlo z přírodního kamene andezit, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Divero Neapol 95 Umyvadlo z přírodního kamene andezit Divero na zahradu

Divero Neapol 95 Umyvadlo z přírodního kamene andezit  Umyvadla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Divero Neapol 95 Umyvadlo z přírodního kamene andezit i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Divero Neapol 95 Umyvadlo z přírodního kamene andezit na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 4025327557040 z výroby
- produkt je v kategorii  Umyvadla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Divero Neapol 95 Umyvadlo z přírodního kamene andezit  Umyvadla
Cena zboží
1 999 Kč
Dostupnost
(Skladem) 11.07.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Umyvadla Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Divero Neapol 95 Umyvadlo z přírodního kamene andezit) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 4025327557040, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.