Info o Divero Modena 94 Kamenné umyvadlo - leštěný mramor - hodnocení a parametry

Informace: Divero Modena 94 Kamenné umyvadlo - leštěný mramor  Umyvadla Divero

Popis produktu: Designové umyvadlo z přírodního kamene, které udělá z Vaší koupelny originální klenot. Vysoce kvalitní povrchová úprava, zpříjemní údržbu umyvadla a udělá Vám radost. Upozornění! Umyvadla jsou originální, proto se každý kus může lišit rozměry, odstínem barvy i rýhováním kamene. Toto berte jako výhodu - nikdo další již nebude mít stejné umyvadlo jako máte Vy! Umyvadlo nelze vybrat z fotografie u produktu. Jedná se o ilustrativní fotografie, jak některá umyvadla vypadají, nemůžeme zaručit, jaké zrovna Vy dostanete. Vzhledem k uskladnění a balení není možné všechny krabice otevírat a vybírat konkrétní umyvadlo. Děkujeme za pochopení. Údržba: Přírodní kámen se čistí nejlépe vodou, chemické prostředky používejte s vysokou opatrností. V žádném případě nepoužívejte agresivní čističe na bázi citrusů a octu. Drátěným kartáčem nebo drátěnkou můžete způsobit na umyvadle škrábance.   Technické údaje: vnější průměr: cca 45 cm vnitřní průměr: cca 39 cm vnější výška: cca 15 cm vnitřní výška: cca 11,5 cm tloušťka stěny: cca 3 cm průměr odtoku: cca 4,5 cm spodní plocha: cca 15 x 15 cm hmotnost: cca 19 kg materiál: mramor, leštěný   Obsah balení: 1 x umyvadlo bez dekorace, odpadu a baterie hmotnost: cca 22 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Divero Modena 94 Kamenné umyvadlo - leštěný mramor za skvělou cenu 2 968 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Umyvadla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Divero Modena 94 Kamenné umyvadlo - leštěný mramor

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero Divero Modena 94 Kamenné umyvadlo - leštěný mramor skvělá volba v kategorii  Umyvadla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Divero Modena 94 Kamenné umyvadlo - leštěný mramor od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Divero Modena 94 Kamenné umyvadlo - leštěný mramor}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Divero Modena 94 Kamenné umyvadlo - leštěný mramor mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Divero Modena 94 Kamenné umyvadlo - leštěný mramor Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Divero Modena 94 Kamenné umyvadlo - leštěný mramor, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Divero Modena 94 Kamenné umyvadlo - leštěný mramor Divero na zahradu

Divero Modena 94 Kamenné umyvadlo - leštěný mramor  Umyvadla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Divero Modena 94 Kamenné umyvadlo - leštěný mramor i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 968 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Divero Modena 94 Kamenné umyvadlo - leštěný mramor na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 4025327557002 z výroby
- produkt je v kategorii  Umyvadla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Divero Modena 94 Kamenné umyvadlo - leštěný mramor  Umyvadla
Cena zboží
2 968 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Umyvadla Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Divero Modena 94 Kamenné umyvadlo - leštěný mramor) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 4025327557002, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.