Info o Divero Garth 9593 Mramorová mozaika - šedá, obklady 1 ks - hodnocení a parametry

Informace: Divero Garth 9593 Mramorová mozaika - šedá, obklady 1 ks Obklady a dlažby Divero

Popis produktu: Mramorová mozaika Garth , obklad - šedá 1 ks Luxusní mramorová mozaika z přírodního kamene je nalepená na síťce, a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Je určena pro stěny i podlahy. Mozaikou můžete obkládat koupelny, vnitřní i venkovní prostory. Přibližná sílá mozaiky je 8 - 10 mm a metr čtverečný váží cca 20 kg. Doporučujeme mozaiku řádně naimpregnovat, abyste tak předešli případným flekům. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen. Technické údaje:  Rozměry síťky: 30,0 x 30,0 cm Barva: Šedá Velikost kamenů: 3-7cm (mění se) Tloušťka: cca 1,0 cm Ideální pro celý interiér, na stěny i podlahy 100% přírodní kámen  Všechny hrany zaoblené   Obsah balení: 1x síťka mozaiky ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Divero Garth 9593 Mramorová mozaika - šedá, obklady 1 ks za skvělou cenu 89 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Obklady a dlažby na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Divero Garth 9593 Mramorová mozaika - šedá, obklady 1 ks

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero Divero Garth 9593 Mramorová mozaika - šedá, obklady 1 ks skvělá volba v kategorii Obklady a dlažby.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Divero Garth 9593 Mramorová mozaika - šedá, obklady 1 ks od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Divero Garth 9593 Mramorová mozaika - šedá, obklady 1 ks}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Divero Garth 9593 Mramorová mozaika - šedá, obklady 1 ks mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Divero Garth 9593 Mramorová mozaika - šedá, obklady 1 ks Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Divero Garth 9593 Mramorová mozaika - šedá, obklady 1 ks, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Divero Garth 9593 Mramorová mozaika - šedá, obklady 1 ks Divero na zahradu

Divero Garth 9593 Mramorová mozaika - šedá, obklady 1 ks Obklady a dlažby Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Divero Garth 9593 Mramorová mozaika - šedá, obklady 1 ks i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 89 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Divero Garth 9593 Mramorová mozaika - šedá, obklady 1 ks na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 4025327998195 z výroby
- produkt je v kategorii Obklady a dlažby


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Divero Garth 9593 Mramorová mozaika - šedá, obklady 1 ks Obklady a dlažby
Cena zboží
89 Kč
Dostupnost
(Skladem) 21.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Obklady a dlažby Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Divero Garth 9593 Mramorová mozaika - šedá, obklady 1 ks) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 4025327998195, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.