Info o Divero Garth 27816 Mramorová mozaika - krémová obklady - 1x síťka - hodnocení a parametry

Informace: Divero Garth 27816 Mramorová mozaika - krémová obklady - 1x síťka Obklady a dlažby Divero

Popis produktu: Exkluzivní mozaika prvotřídní kvality z broušeného mramoru. Kamínky jsou nalepené na síťce, proto se s dlaždicemi snadno obkládají i větší plochy. Mozaika je vhodná pro vnitřní i venkovní prostory, ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen. Technické údaje: Materiál: broušený mramor Rozměr 1ks dlaždice: 30 x 30 cm Barva: krémová Velikost kamínků: cca 3 - 7cm (liší se) Tloušťka: 0,8 cm   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Divero Garth 27816 Mramorová mozaika - krémová obklady - 1x síťka za skvělou cenu 89 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Obklady a dlažby na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Divero Garth 27816 Mramorová mozaika - krémová obklady - 1x síťka

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero Divero Garth 27816 Mramorová mozaika - krémová obklady - 1x síťka skvělá volba v kategorii Obklady a dlažby.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Divero Garth 27816 Mramorová mozaika - krémová obklady - 1x síťka od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Divero Garth 27816 Mramorová mozaika - krémová obklady - 1x síťka}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Divero Garth 27816 Mramorová mozaika - krémová obklady - 1x síťka mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Divero Garth 27816 Mramorová mozaika - krémová obklady - 1x síťka Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Divero Garth 27816 Mramorová mozaika - krémová obklady - 1x síťka, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Divero Garth 27816 Mramorová mozaika - krémová obklady - 1x síťka Divero na zahradu

Divero Garth 27816 Mramorová mozaika - krémová obklady - 1x síťka Obklady a dlažby Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Divero Garth 27816 Mramorová mozaika - krémová obklady - 1x síťka i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 89 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Divero Garth 27816 Mramorová mozaika - krémová obklady - 1x síťka na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 4025327997921 z výroby
- produkt je v kategorii Obklady a dlažby


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Divero Garth 27816 Mramorová mozaika - krémová obklady - 1x síťka Obklady a dlažby
Cena zboží
89 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Obklady a dlažby Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Divero Garth 27816 Mramorová mozaika - krémová obklady - 1x síťka) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 4025327997921, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.