Info o Divero Garth 1642 Mramorová mozaika - krémová obklady 1 m2 - hodnocení a parametry

Informace: Divero Garth 1642 Mramorová mozaika - krémová obklady 1 m2 Obklady a dlažby Divero

Popis produktu: Obložit venkovní či vnitřní prostory už rozhodně nebude problém se stylovou mozaikou z přírodního kamene, která je nalepená na síťce. Touto metodou snadno obložíte i větší a problematičtější plochy, a to jak stěny, tak i podlahy. Ze zkušenosti doporučujeme impregnaci mozaiky a samozřejmě je třeba použít spárovací hmotu na pravý kámen. A pokud si nejste jisti, kontaktujte nás, rádi vám odborně poradíme. Technické údaje: Materiál: mramor Barva: krémová Všechny zaoblené hrany Rozměry kamenů: 3 x 3 cm Tloušťka: 3,5 mm - 4 mm Rozměry síťky: 30 x 30 cm Hmotnost: 10 kg Balení: Hmotnost: 10 kg Rozměry: 32 x 32 x 7 cm 1 x mozaika (1m2)     ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Divero Garth 1642 Mramorová mozaika - krémová obklady 1 m2 za skvělou cenu 884 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Obklady a dlažby na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Divero Garth 1642 Mramorová mozaika - krémová obklady 1 m2

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero Divero Garth 1642 Mramorová mozaika - krémová obklady 1 m2 skvělá volba v kategorii Obklady a dlažby.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Divero Garth 1642 Mramorová mozaika - krémová obklady 1 m2 od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Divero Garth 1642 Mramorová mozaika - krémová obklady 1 m2}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Divero Garth 1642 Mramorová mozaika - krémová obklady 1 m2 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Divero Garth 1642 Mramorová mozaika - krémová obklady 1 m2 Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Divero Garth 1642 Mramorová mozaika - krémová obklady 1 m2, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Divero Garth 1642 Mramorová mozaika - krémová obklady 1 m2 Divero na zahradu

Divero Garth 1642 Mramorová mozaika - krémová obklady 1 m2 Obklady a dlažby Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Divero Garth 1642 Mramorová mozaika - krémová obklady 1 m2 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 884 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Divero Garth 1642 Mramorová mozaika - krémová obklady 1 m2 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 4025327555213 z výroby
- produkt je v kategorii Obklady a dlažby


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Divero Garth 1642 Mramorová mozaika - krémová obklady 1 m2 Obklady a dlažby
Cena zboží
884 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.01.2021
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Obklady a dlažby Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Divero Garth 1642 Mramorová mozaika - krémová obklady 1 m2) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 4025327555213, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.