Info o Divero Gardenay 339 Luxusní balkonový set z týkového dřeva, 1 stůl + 2 skládací židle - hodnocení a parametry

Informace: Divero Gardenay 339 Luxusní balkonový set z týkového dřeva, 1 stůl + 2 skládací židle  Zahradní sestavy Divero

Popis produktu: Luxusní balkonový set Gardenay z týkového dřeva, 1 stůl + 2 skládací židle Pro idylické chvíle na zahradě či balkóně. Počasí odolný stůl s rozměry 60 x 75 cm a židle s rozměry 62 x 48 x 98 cm. Tento zahradní nábytek nejvyšší kvality je velmi stabilní a ideální pro pohodlné posezení například na terase nebo balkoně. Židle i stůl jsou vyrobeny z kvalitního masivního týku, s důrazem na pečlivé zpracování . Týkové dřevo je velmi houževnaté a odolné vůči povětrnostním vlivům, proto se těší velké oblibě právě u výrobců zahradního nábytku.   Technické údaje: Rozměry stolu: Ø 60 cm, výška: 75 cm Rozměry skládací židle: 62 cm x 48 cm x 98 cm   Obsah balení: 2 x skládací židle 1 x stůl ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Divero Gardenay 339 Luxusní balkonový set z týkového dřeva, 1 stůl + 2 skládací židle za skvělou cenu 3 393 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní sestavy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Divero Gardenay 339 Luxusní balkonový set z týkového dřeva, 1 stůl + 2 skládací židle

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero Divero Gardenay 339 Luxusní balkonový set z týkového dřeva, 1 stůl + 2 skládací židle skvělá volba v kategorii  Zahradní sestavy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Divero Gardenay 339 Luxusní balkonový set z týkového dřeva, 1 stůl + 2 skládací židle od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Divero Gardenay 339 Luxusní balkonový set z týkového dřeva, 1 stůl + 2 skládací židle}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Divero Gardenay 339 Luxusní balkonový set z týkového dřeva, 1 stůl + 2 skládací židle mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Divero Gardenay 339 Luxusní balkonový set z týkového dřeva, 1 stůl + 2 skládací židle Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Divero Gardenay 339 Luxusní balkonový set z týkového dřeva, 1 stůl + 2 skládací židle, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Divero Gardenay 339 Luxusní balkonový set z týkového dřeva, 1 stůl + 2 skládací židle Divero na zahradu

Divero Gardenay 339 Luxusní balkonový set z týkového dřeva, 1 stůl + 2 skládací židle  Zahradní sestavy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Divero Gardenay 339 Luxusní balkonový set z týkového dřeva, 1 stůl + 2 skládací židle i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 393 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Divero Gardenay 339 Luxusní balkonový set z týkového dřeva, 1 stůl + 2 skládací židle na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 4025327056017 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní sestavy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Divero Gardenay 339 Luxusní balkonový set z týkového dřeva, 1 stůl + 2 skládací židle  Zahradní sestavy
Cena zboží
3 393 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní sestavy Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Divero Gardenay 339 Luxusní balkonový set z týkového dřeva, 1 stůl + 2 skládací židle) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 4025327056017, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.