Info o Divero Deluxe 35955 Set skládací kempingová rybářská židle 2 kusy - modro/šedá - hodnocení a parametry

Informace: Divero Deluxe 35955 Set skládací kempingová rybářská židle 2 kusy - modro/šedá Zahradní židle a křesla Divero

Popis produktu: Během pár sekund jedním pohybem postaveno! Velmi pohodlné a praktické - zvlášť robustní a stabilní konstrukce s příjemným polstrováním.  Skládací židle jsou mnohostranně použitelné: ke kempinku, pikniku, relaxaci na kraji lesa nebo na zahradě. Každý rybář, myslivec, sportovec, divák ocení jednoduchou manipulaci a kompaktní rozměry této židle. V loketní opěradle je integrován praktický držák nápojů, kam si můžete uložit mobilní telefon nebo jiné drobnosti. Uschované složené židle v dodané přenosné tašce s ramenním popruhem jsou vždy po ruce.    Technické údaje: popis židle: rozměry: cca 62 x 62 x 108 cm výška sedu: cca 45 cm potah: 600D Oxford PVC-vrstva odpuzující vodu královská modrá / šedá ocelové trubky 19 mm nohy s profilem, stabilní, protiskluzové nosnost do 100 kg   Obsah balení: 2x skládací židle 2x přenosná taška ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Divero Deluxe 35955 Set skládací kempingová rybářská židle 2 kusy - modro/šedá za skvělou cenu 890 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Divero Deluxe 35955 Set skládací kempingová rybářská židle 2 kusy - modro/šedá

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero Divero Deluxe 35955 Set skládací kempingová rybářská židle 2 kusy - modro/šedá skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Divero Deluxe 35955 Set skládací kempingová rybářská židle 2 kusy - modro/šedá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Divero Deluxe 35955 Set skládací kempingová rybářská židle 2 kusy - modro/šedá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Divero Deluxe 35955 Set skládací kempingová rybářská židle 2 kusy - modro/šedá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Divero Deluxe 35955 Set skládací kempingová rybářská židle 2 kusy - modro/šedá Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Divero Deluxe 35955 Set skládací kempingová rybářská židle 2 kusy - modro/šedá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Divero Deluxe 35955 Set skládací kempingová rybářská židle 2 kusy - modro/šedá Divero na zahradu

Divero Deluxe 35955 Set skládací kempingová rybářská židle 2 kusy - modro/šedá Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Divero Deluxe 35955 Set skládací kempingová rybářská židle 2 kusy - modro/šedá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 890 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Divero Deluxe 35955 Set skládací kempingová rybářská židle 2 kusy - modro/šedá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 4025327996856 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Divero Deluxe 35955 Set skládací kempingová rybářská židle 2 kusy - modro/šedá Zahradní židle a křesla
Cena zboží
890 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Divero Deluxe 35955 Set skládací kempingová rybářská židle 2 kusy - modro/šedá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 4025327996856, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.