Info o Divero Deluxe 35116 Skládací kempingová rybářská židle - zeleno/černá - hodnocení a parametry

Informace: Divero Deluxe 35116 Skládací kempingová rybářská židle - zeleno/černá Zahradní židle a křesla Divero

Popis produktu: Složit, rozložit a použít, tak to přesně vystihuje praktickou kempingovou skládací židli. Díky polstrování je velice pohodlná a má stabilní konstrukci. Takže pokud jste rybáři, kteří dlouhé hodiny čekají na svůj úlovek, diváci různých festivalů či sportovních utkání, anebo jen turisti, kteří občas potřebují dopřát odpočinek unaveným nohám, pak věřte, že tento praktický produkt je určen právě Vám. Přidanou hodnotou pohodlného sezení je integrovaný držák nápoje v opěradle židle a přenosná taška pro snadné a úsporné uskladnění.    Technické údaje: rozměry: cca 62 x 62 x 108 cm výška sedu: cca 45 cm potah: 600D Oxford PVC-krycí vrstva barva: zelená/černá ocelová trubka 19 mm nohy s profilem, stabilní, protiskluzové  nosnost do 130 kg   Obsah balení: 1x skládací židle 1x přenosná taška ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Divero Deluxe 35116 Skládací kempingová rybářská židle - zeleno/černá za skvělou cenu 712 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Divero Deluxe 35116 Skládací kempingová rybářská židle - zeleno/černá

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero Divero Deluxe 35116 Skládací kempingová rybářská židle - zeleno/černá skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Divero Deluxe 35116 Skládací kempingová rybářská židle - zeleno/černá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Divero Deluxe 35116 Skládací kempingová rybářská židle - zeleno/černá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Divero Deluxe 35116 Skládací kempingová rybářská židle - zeleno/černá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Divero Deluxe 35116 Skládací kempingová rybářská židle - zeleno/černá Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Divero Deluxe 35116 Skládací kempingová rybářská židle - zeleno/černá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Divero Deluxe 35116 Skládací kempingová rybářská židle - zeleno/černá Divero na zahradu

Divero Deluxe 35116 Skládací kempingová rybářská židle - zeleno/černá Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Divero Deluxe 35116 Skládací kempingová rybářská židle - zeleno/černá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 712 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Divero Deluxe 35116 Skládací kempingová rybářská židle - zeleno/černá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 4025327343254 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Divero Deluxe 35116 Skládací kempingová rybářská židle - zeleno/černá Zahradní židle a křesla
Cena zboží
712 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Divero Deluxe 35116 Skládací kempingová rybářská židle - zeleno/černá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 4025327343254, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.