Info o Divero Deluxe 35087 Skládací kempingová rybářská židle - modro/šedá - hodnocení a parametry

Informace: Divero Deluxe 35087 Skládací kempingová rybářská židle - modro/šedá Zahradní židle a křesla Divero

Popis produktu: Během pár sekund jedním hmatem postaveno! Velmi pohodlné a praktické - zvláště robustní a stabilní konstrukce s našitým polstrováním. Skládací židle je mnohostranně použitelná: ke kempingu, pikniku, relaxaci na kraji lesa nebo na zahradě. Každý rybář, myslivec, sportovec nebo divák si cení tuto židli pro jednoduchou manipulaci a kompaktní rozměry. Optimální také pro návštěvu festivalu. V opěradle židle integrovaný držák na nápoje můžete samozřejmě použít pro jiné předměty jako např. pro uschování telefon atd.   Uloženou židli v přenosné tašce s popruhem přes rameno si můžete kamkoliv vzít sebou a v případě, že ji nepotřebujete, tak ji úsporně uskladníte.    Technické údaje: rozměry: cca 62 x 62 x 108 cm výška sedu: cca 45 cm potah: 600D Oxford PVC-krycí vrstva voduodpuzující královská modrá/ šedá ocelová roura 19 mm nohy s profilem, stabilní, protiskluzové  nosnost do 130 kg   Obsah balení: 1x skládací židle 1x přenosná taška ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Divero Deluxe 35087 Skládací kempingová rybářská židle - modro/šedá za skvělou cenu 712 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Divero Deluxe 35087 Skládací kempingová rybářská židle - modro/šedá

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero Divero Deluxe 35087 Skládací kempingová rybářská židle - modro/šedá skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Divero Deluxe 35087 Skládací kempingová rybářská židle - modro/šedá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Divero Deluxe 35087 Skládací kempingová rybářská židle - modro/šedá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Divero Deluxe 35087 Skládací kempingová rybářská židle - modro/šedá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Divero Deluxe 35087 Skládací kempingová rybářská židle - modro/šedá Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Divero Deluxe 35087 Skládací kempingová rybářská židle - modro/šedá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Divero Deluxe 35087 Skládací kempingová rybářská židle - modro/šedá Divero na zahradu

Divero Deluxe 35087  Skládací kempingová rybářská židle - modro/šedá Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Divero Deluxe 35087 Skládací kempingová rybářská židle - modro/šedá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 712 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Divero Deluxe 35087 Skládací kempingová rybářská židle - modro/šedá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 4025327343247 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Divero Deluxe 35087  Skládací kempingová rybářská židle - modro/šedá Zahradní židle a křesla
Cena zboží
712 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Divero Deluxe 35087 Skládací kempingová rybářská židle - modro/šedá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 4025327343247, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.