Info o Divero 9596 Sada 2 skládacích kempingových modrých židlí - hodnocení a parametry

Informace: Divero 9596 Sada 2 skládacích kempingových modrých židlí Zahradní židle a křesla Divero

Popis produktu: Vaším ideálním společníkem na cestách, při rybaření, ale i na zahradě nebo balkóně. Rozložíte i složíte ji snadno během několika málo vteřin. Skládací židle disponuje praktickým držákem na nápoje, který je součástí opěrky. Konstrukce je hliníková, potah je vyroben z pevného polyesteru, odolného proti roztržení. Cena zahrnuje také pouzdro na židli s popruhem přes rameno. Technické údaje: Rozměry: 85 x 50 x 85 cm Výška sedáku: 40 cm Rozměry sedáku: 53 × 45 cm Barva: námořnická modrá Hmotnost: 2,6 kg Materiál konstrukce: hliník (natřen černě) Reference: polyester, tmavě modrá Stabilní židle s protiskluzovou úpravou, odolná proti roztržení nosnost max. 90 kg   Obsah balení: 2 x Skládací židle s držákem - modrá 2 x Pouzdro s popruhem ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Divero 9596 Sada 2 skládacích kempingových modrých židlí za skvělou cenu 390 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Divero 9596 Sada 2 skládacích kempingových modrých židlí

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero Divero 9596 Sada 2 skládacích kempingových modrých židlí skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Divero 9596 Sada 2 skládacích kempingových modrých židlí od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Divero 9596 Sada 2 skládacích kempingových modrých židlí}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Divero 9596 Sada 2 skládacích kempingových modrých židlí mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Divero 9596 Sada 2 skládacích kempingových modrých židlí Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Divero 9596 Sada 2 skládacích kempingových modrých židlí, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Divero 9596 Sada 2 skládacích kempingových modrých židlí Divero na zahradu

Divero 9596 Sada 2 skládacích kempingových modrých židlí Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Divero 9596 Sada 2 skládacích kempingových modrých židlí i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 390 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Divero 9596 Sada 2 skládacích kempingových modrých židlí na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 4025327998089 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Divero 9596 Sada 2 skládacích kempingových modrých židlí Zahradní židle a křesla
Cena zboží
390 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Divero 9596 Sada 2 skládacích kempingových modrých židlí) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 4025327998089, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.