Info o Divero 9527 Kempingová sada - 2x skládací židle s držákem - sv. zelená - hodnocení a parametry

Informace: Divero 9527 Kempingová sada - 2x skládací židle s držákem - sv. zelená Zahradní židle a křesla Divero

Popis produktu: Pohodlná skládací židle s praktickým držákem nápojů, který je součástí opěrky. Využijete ji zejména při kempování, rybaření, cestování nebo pro posezení na zahradě. Židle vyniká vysokou stabilitou, ocelovou konstrukcí a snadným manipulováním - složíte ji doslova během několika málo sekund. Do držáku na opěrce můžete odložit nápoj, mobilní telefon a další nezbytnosti, které potřebujete mít po ruce. V ceně je také pouzdro s popruhem přes rameno. Technické údaje: rozměry: 85 x 50 x 85 cm výška k sedáku: 40 cm rozměry sedáku: 53 × 45 cm barva: světle zelená váha: 2,6 kg rám: ocelový, natřený černě materiál: polyester stabilní a protiskluzová úprava nosnost max. 90 kg Balení: 2x skládací židle 2x obal na židli ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Divero 9527 Kempingová sada - 2x skládací židle s držákem - sv. zelená za skvělou cenu 621 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Divero 9527 Kempingová sada - 2x skládací židle s držákem - sv. zelená

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero Divero 9527 Kempingová sada - 2x skládací židle s držákem - sv. zelená skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Divero 9527 Kempingová sada - 2x skládací židle s držákem - sv. zelená od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Divero 9527 Kempingová sada - 2x skládací židle s držákem - sv. zelená}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Divero 9527 Kempingová sada - 2x skládací židle s držákem - sv. zelená mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Divero 9527 Kempingová sada - 2x skládací židle s držákem - sv. zelená Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Divero 9527 Kempingová sada - 2x skládací židle s držákem - sv. zelená, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Divero 9527 Kempingová sada - 2x skládací židle s držákem - sv. zelená Divero na zahradu

Divero 9527 Kempingová sada - 2x skládací židle s držákem - sv. zelená Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Divero 9527 Kempingová sada - 2x skládací židle s držákem - sv. zelená i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 621 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Divero 9527 Kempingová sada - 2x skládací židle s držákem - sv. zelená na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 4025379981848 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Divero 9527 Kempingová sada - 2x skládací židle s držákem - sv. zelená Zahradní židle a křesla
Cena zboží
621 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Divero 9527 Kempingová sada - 2x skládací židle s držákem - sv. zelená) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 4025379981848, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.