Info o DIVERO 47271 Skládací zahradní stolek - týkové dřevo neošetřené - 50 cm - hodnocení a parametry

Informace: DIVERO 47271 Skládací zahradní stolek - týkové dřevo neošetřené - 50 cm Zahradní stolky Divero

Popis produktu: Praktický nejen zahradní skládací stůl vyrobený z vysoce kvalitního týkového dřeva, které pochází z chráněných letů indonéského lesa. Stůl oceníte zjeména na zahradě, terase či balkonu, ale zajisté i ve vnitřních prostrech, kde se bude hodit jako odkládací nebo dekorační stůl.  Teak je jedním z nejdéle známých a nejhodnotnějších dřev v Asii. Teak je světově proslulé dřevo kvůli mimořádně dobré výdrži a vysoké odolnosti vůči napadení houbami, termitů a chemikálií. Není-li ošetřen, začne se postupně vytvářet stříbřitá patina. Není-li to žádoucí, je možné zabránit jejímu vytvoření zabránit jednoduše roční údržbou za použití komerčního teakového oleje. Upozornění! Dřevo je živoucí materiál, menší praskání a postupné změny barvy jsou normálním chováním tvrdých dřevin.   Technické údaje: rozměry produktu: délka 50 cm, šířka 50 cm, výška 50 cm rozměry ve sklopeném stavu: hloubka: cca 7 cm, šířka cca 50 cm, výška cca 58 cm materiál: týkové dřevo - neošetřené   Obsah balení: 1 ks odkládací sklopný stůl z neošetřeného teakového dřeva ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží DIVERO 47271 Skládací zahradní stolek - týkové dřevo neošetřené - 50 cm za skvělou cenu 813 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - DIVERO 47271 Skládací zahradní stolek - týkové dřevo neošetřené - 50 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero DIVERO 47271 Skládací zahradní stolek - týkové dřevo neošetřené - 50 cm skvělá volba v kategorii Zahradní stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt DIVERO 47271 Skládací zahradní stolek - týkové dřevo neošetřené - 50 cm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého DIVERO 47271 Skládací zahradní stolek - týkové dřevo neošetřené - 50 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu DIVERO 47271 Skládací zahradní stolek - týkové dřevo neošetřené - 50 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka DIVERO 47271 Skládací zahradní stolek - týkové dřevo neošetřené - 50 cm Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o DIVERO 47271 Skládací zahradní stolek - týkové dřevo neošetřené - 50 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží DIVERO 47271 Skládací zahradní stolek - týkové dřevo neošetřené - 50 cm Divero na zahradu

DIVERO 47271 Skládací zahradní stolek - týkové dřevo neošetřené - 50 cm Zahradní stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace DIVERO 47271 Skládací zahradní stolek - týkové dřevo neošetřené - 50 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 813 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

DIVERO 47271 Skládací zahradní stolek - týkové dřevo neošetřené - 50 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 11111 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

DIVERO 47271 Skládací zahradní stolek - týkové dřevo neošetřené - 50 cm Zahradní stolky
Cena zboží
813 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní stolky Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (DIVERO 47271 Skládací zahradní stolek - týkové dřevo neošetřené - 50 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 11111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.