Info o Divero 40804 Kempingová rybářská skládací židle - šedá - hodnocení a parametry

Informace: Divero 40804 Kempingová rybářská skládací židle - šedá Zahradní židle a křesla Divero

Popis produktu: Skládací židle je všestranná: v kempu, na pikniku, odpočívat na okraji lesa nebo v zahradě. Každá rybka, lovec, sportovec nebo divák ocení tuto židli pro snadné použití a kompaktní velikost balení. V loketní opěrce je integrován praktický držák pohárku, ve kterém lze samozřejmě také ukládat mobilní telefon nebo jiné nádobí. K dispozici je také síť pro příslušenství na zadní straně.Područky mohou být připevněny v požadované výšce spony a sedadlo je dodatečně vyztuženo popruhy, takže je zabráněno sedění.Uložené v přiloženém ramenním kufříku je toto skvělé sedadlo vždy dostupné. Tato židle je tak také dokonalým společníkem pro festival. Technické údaje: Rozměry cca 90 x 47 x 47 cm Baleno: 90x14 cm Sedák přibližně 50x40 cm Potah vodu odpuzující Příslušenství netto: 38x16 cm Barva: šedá / černá Ocelová trubka 19 mm Stojan s profilem, stabilní a protiskluzový zatížitelný až do 120 kg   Obsah balení: 1 x skládací kempinková židle vč. přenosné tašky ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Divero 40804 Kempingová rybářská skládací židle - šedá za skvělou cenu 506 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Divero 40804 Kempingová rybářská skládací židle - šedá

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero Divero 40804 Kempingová rybářská skládací židle - šedá skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Divero 40804 Kempingová rybářská skládací židle - šedá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Divero 40804 Kempingová rybářská skládací židle - šedá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Divero 40804 Kempingová rybářská skládací židle - šedá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentáře



Heureka Divero 40804 Kempingová rybářská skládací židle - šedá Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Divero 40804 Kempingová rybářská skládací židle - šedá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>




Vlastnosti zboží Divero 40804 Kempingová rybářská skládací židle - šedá Divero na zahradu

Divero 40804 Kempingová rybářská skládací židle - šedá Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Divero 40804 Kempingová rybářská skládací židle - šedá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 506 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Divero 40804 Kempingová rybářská skládací židle - šedá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 4025327343285 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Divero 40804 Kempingová rybářská skládací židle - šedá Zahradní židle a křesla
Cena zboží
506 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz




Doručení Zahradní židle a křesla Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Divero 40804 Kempingová rybářská skládací židle - šedá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 4025327343285, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.