Info o Divero 34944 Zahradní dřevěný skládací stolek výška 50 cm - hodnocení a parametry

Informace: Divero 34944 Zahradní dřevěný skládací stolek výška 50 cm Zahradní stolky Divero

Popis produktu: Elegantní sklopný odkládací stolek vyhotovený ve vysoce hodnotné ruční práci. Stolek je flexibilně použitelný díky oboustrannému sklopnému systému. Je praktickým doprovodem na balkoně, terase, zahradě nebo v zimní zahradě. Teakové dřevo je robustní a počasí odolné tropické dřevo, které se velice hodí díky svým vlastnostem pro vnější prostory. K udržení krásy Vašeho zahradního nábytku, doporučujeme, dřevo pravidelně ošetřovat teakovým olejem. Neošetřené teakové dřevo získá po určité době známou stříbrnošedou patinu. Na vědomí! Dřevo je živý materiál, drobné trhliny a pozvolná změna barvy patří k normálnímu vývoji u tvrdých dřev. Pro naše produkty se používá pouze dřevo z ověřeného pěstování dřevin.Samozřejmě naleznete v našem shopu vedle odkládacího stolku také jiné varianty teakového nábytku a s vhodným teakovým olejem pro péči o Váš odkládací stůl, také ještě mnoho dalších produktů k tématu dům nebo zahrada.   Technické údaje: sklopný odkládací stolek z ošetřeného teakového dřeva sklopný, lehce uskladnitelný Rozměry: deska stolu: cca. 50x50 cm výška stolu: cca. 50 cm Rozměry složeného stolku: výška: cca. 58cm šířka: cca. 50cm hloubka: cca. 7 cm Druh dřeva: teakové dřevo   Obsah balení: 1x sklopný odkládací stolek z ošetřeného teakového dřeva ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Divero 34944 Zahradní dřevěný skládací stolek výška 50 cm za skvělou cenu 919 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Divero 34944 Zahradní dřevěný skládací stolek výška 50 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero Divero 34944 Zahradní dřevěný skládací stolek výška 50 cm skvělá volba v kategorii Zahradní stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Divero 34944 Zahradní dřevěný skládací stolek výška 50 cm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Divero 34944 Zahradní dřevěný skládací stolek výška 50 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Divero 34944 Zahradní dřevěný skládací stolek výška 50 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Divero 34944 Zahradní dřevěný skládací stolek výška 50 cm Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Divero 34944 Zahradní dřevěný skládací stolek výška 50 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Divero 34944 Zahradní dřevěný skládací stolek výška 50 cm Divero na zahradu

Divero 34944 Zahradní dřevěný skládací stolek  výška 50 cm Zahradní stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Divero 34944 Zahradní dřevěný skládací stolek výška 50 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 919 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Divero 34944 Zahradní dřevěný skládací stolek výška 50 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 4025327055454 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Divero 34944 Zahradní dřevěný skládací stolek  výška 50 cm Zahradní stolky
Cena zboží
919 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní stolky Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Divero 34944 Zahradní dřevěný skládací stolek výška 50 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 4025327055454, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.