Info o Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů, černá - hodnocení a parametry

Informace: Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů, černá Zahradní židle a křesla Divero

Popis produktu: Tato židle je velmi pohodlná a praktická, má robustní konstrukci, ale přesto ji snadno během vteřiny složíte i rozložíte. Má mnohostranné využití a oceníte ji například při kempování, rybaření, sledování sportovních utkání, na pikniku nebo při relaxování na vaší zahradě. V loketní opěrce je integrován praktický držák na nápoje, do kterého si ale můžete odložit i vás mobil či jiné drobnosti. Součástí balení je praktická taška sloužící k přenášení židle.   Technické údaje: Rozměry: Š 85 x D 50 x V 85 cm Výška sedáku asi 40 cm Výška opěradla: cca 40 cm Rozměry plochy sedadla  39 x 36 cm Průměr držáku pohárku: cca 7,5 cm Délka vaku: cca 85 cm Barva: černá Hmotnost: cca 2,6 kg Odolný až do cca 120 kg Rám: trubková ocel, lakovaná černá Obal: polyesterová tkanina, černá, extrémně odolná proti roztržení Stojan s profilem, stabilní a protiskluzový   Obsah balení: 1x skládací židle 1x obal ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů, černá za skvělou cenu 354 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů, černá

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů, černá skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů, černá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů, černá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů, černá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů, černá Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů, černá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů, černá Divero na zahradu

Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů, černá Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů, černá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 354 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů, černá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 4025327343810 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů, černá Zahradní židle a křesla
Cena zboží
354 Kč
Dostupnost
(Skladem) 21.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Divero 33263 Skládací kempingová židle s držákem nápojů, černá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 4025327343810, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.