Info o Divero 322 Polstrování na lehátko - oranžová - hodnocení a parametry

Informace: Divero 322 Polstrování na lehátko - oranžová Zahradní slunečníky a doplňky Divero

Popis produktu: Kvalitní a extra silné polstrování je ideální pro plážové lehátko, na terasu, zahradu, balkon, k bazénu nebo při kempování.  Snímatelný a omyvatelný potah, skrytý zip. Potah lze prát v pračce na 30° C, je nutné počítat s možností vyblednutí barvy díky přímému slunci. UPOZORNĚNÍ! Jedná se pouze o polstrování! Obsahem balení není lehátko!   Technické údaje: tloušťka: cca 6 cm šířka: 60 cm délka: cca 190 cm ozměry polštáře: 20 x 40 cm náplň: pěnové jádro materiál: polyester barva: oranžová   Obsah balení: 1x polstrování na lehátko - oranžové ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Divero 322 Polstrování na lehátko - oranžová za skvělou cenu 1 272 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Divero 322 Polstrování na lehátko - oranžová

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero Divero 322 Polstrování na lehátko - oranžová skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Divero 322 Polstrování na lehátko - oranžová od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Divero 322 Polstrování na lehátko - oranžová}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Divero 322 Polstrování na lehátko - oranžová mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Divero 322 Polstrování na lehátko - oranžová Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Divero 322 Polstrování na lehátko - oranžová, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Divero 322 Polstrování na lehátko - oranžová Divero na zahradu

Divero 322 Polstrování na lehátko - oranžová Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Divero 322 Polstrování na lehátko - oranžová i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 272 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Divero 322 Polstrování na lehátko - oranžová na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 4025327060212 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Divero 322 Polstrování na lehátko - oranžová Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
1 272 Kč
Dostupnost
(Skladem) 21.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Divero 322 Polstrování na lehátko - oranžová) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 4025327060212, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.