Info o Divero 2159 Skládací židle z týkového dřeva - hodnocení a parametry

Informace: Divero 2159 Skládací židle z týkového dřeva Zahradní židle a křesla Divero

Popis produktu:   DIVERO skládací židle z týkového dřeva   Masivní skládací židle s vysokým opěradlem je vyrobena z týkového dřeva. Hodí se především na terasy a zahrady, kde si s rodinou a přáteli můžete užívat příjemných letních večerů. Židle je skládací a umožňuje tak jednoduché uložení. Jedná se o produkt, který vás nadchne už srovnáním poměru kvality a ceny.     Technické údaje: - skládací židle z týkového dřeva - celková výška: 90 cm - šířka: 57 cm - hloubka: 60 cm - sedací plocha: 38 cm x 38 cm - výška opěradla: 50 cm - výška sedáku: 47 cm - nosnost: 90 kg - váha: 10 kg     Obsah balení: - 1 x dřevěná skládací židle - váha balíku: 10 kg        ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Divero 2159 Skládací židle z týkového dřeva za skvělou cenu 1 343 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Divero 2159 Skládací židle z týkového dřeva

Lukáš
Pro mé potřeby je Divero Divero 2159 Skládací židle z týkového dřeva skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Divero 2159 Skládací židle z týkového dřeva od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Divero 2159 Skládací židle z týkového dřeva}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Divero 2159 Skládací židle z týkového dřeva mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Divero 2159 Skládací židle z týkového dřeva Divero - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Divero 2159 Skládací židle z týkového dřeva, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Divero 2159 Skládací židle z týkového dřeva Divero na zahradu

Divero 2159 Skládací židle z týkového dřeva Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Divero 2159 Skládací židle z týkového dřeva i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Divero, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 343 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Divero 2159 Skládací židle z týkového dřeva na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Divero
- číslo EAN 4025327050381 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Divero 2159 Skládací židle z týkového dřeva Zahradní židle a křesla
Cena zboží
1 343 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Divero

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Divero 2159 Skládací židle z týkového dřeva) potřebujete dokumentaci od výrobce (Divero), manuály 4025327050381, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.