Info o Divadélko papírové loutkové divadlo - hodnocení a parametry

Informace: Divadélko papírové loutkové divadlo Loutky Teddies

Popis produktu: Kdo by neznal loutkové divadlo. Zahrajte si pohádky s loutkovým divadlem trochu jinak. Třebaveršované a se zvířátky.Složení divadélka: papírové „loutkové divadlo“ s oponou, 6 ks vysekávaných papírových postaviček na vodícím drátu, kulisy, 3 tištěné předlohy veršovaných pohádek o zvířátkách.Do divadla pojďte s námi, srdečně jste všichni zváni.Kašpárek Vám dneska poví dlouhý příběh pohádkový.Pojďte rychle mezi nás, pospěšte si už je čas.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Divadélko papírové loutkové divadlo s oponou 6ks postaviček v krabici 34x23x4cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Divadélko papírové loutkové divadlo za skvělou cenu 469 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Loutky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Divadélko papírové loutkové divadlo

Lukáš
Pro mé potřeby je Teddies Divadélko papírové loutkové divadlo skvělá volba v kategorii Loutky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Divadélko papírové loutkové divadlo od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Divadélko papírové loutkové divadlo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Divadélko papírové loutkové divadlo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Divadélko papírové loutkové divadlo Teddies - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Divadélko papírové loutkové divadlo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Divadélko papírové loutkové divadlo Teddies na zahradu

Divadélko papírové loutkové divadlo Loutky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Divadélko papírové loutkové divadlo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Teddies, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 469 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Divadélko papírové loutkové divadlo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Teddies
- číslo EAN 8595557500575 z výroby
- produkt je v kategorii Loutky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Divadélko papírové loutkové divadlo Loutky
Cena zboží
469 Kč
Dostupnost
30.11.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Loutky Teddies

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Divadélko papírové loutkové divadlo) potřebujete dokumentaci od výrobce (Teddies), manuály 8595557500575, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.