Info o Dětský světle modrý talíř se žlutými detaily Done by Deer Yummy, Ø 20,5 cm - hodnocení a parametry

Informace: Dětský světle modrý talíř se žlutými detaily Done by Deer Yummy, Ø 20,5 cm Talíře Done by Deer

Popis produktu: Stačí mít při ruce šikovného pomocníka a dětská hostina může začít ♥ Jídelní kousky od Done by Deer jsou pro děti hravou formou, jak si nacpat bříško a ještě se přitom pobavit. Done by Deer Done by Deer, to jsou přenádherné kousky stvořené pro rodiny, které věří, že život s dětmi a život v obklopení krásných věcí je dokonalou dvojkou. Vše je vytvořeno nejen pro děti, ale i pro rodiče. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Dětský světle modrý talíř se žlutými detaily Done by Deer Yummy, Ø 20,5 cm za skvělou cenu 239 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Talíře na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Dětský světle modrý talíř se žlutými detaily Done by Deer Yummy, Ø 20,5 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Done by Deer Dětský světle modrý talíř se žlutými detaily Done by Deer Yummy, Ø 20,5 cm skvělá volba v kategorii Talíře.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Dětský světle modrý talíř se žlutými detaily Done by Deer Yummy, Ø 20,5 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Dětský světle modrý talíř se žlutými detaily Done by Deer Yummy, Ø 20,5 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Dětský světle modrý talíř se žlutými detaily Done by Deer Yummy, Ø 20,5 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Dětský světle modrý talíř se žlutými detaily Done by Deer Yummy, Ø 20,5 cm Done by Deer - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Dětský světle modrý talíř se žlutými detaily Done by Deer Yummy, Ø 20,5 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Dětský světle modrý talíř se žlutými detaily Done by Deer Yummy, Ø 20,5 cm Done by Deer na zahradu

Dětský světle modrý talíř se žlutými detaily Done by Deer Yummy, Ø 20,5 cm Talíře Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Dětský světle modrý talíř se žlutými detaily Done by Deer Yummy, Ø 20,5 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Done by Deer, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 239 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Dětský světle modrý talíř se žlutými detaily Done by Deer Yummy, Ø 20,5 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Done by Deer
- číslo EAN 5712643107224 z výroby
- produkt je v kategorii Talíře


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Dětský světle modrý talíř se žlutými detaily Done by Deer Yummy, Ø 20,5 cm Talíře
Cena zboží
239 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Talíře Done by Deer

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Dětský světle modrý talíř se žlutými detaily Done by Deer Yummy, Ø 20,5 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Done by Deer), manuály 5712643107224, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.