Info o Dětský holový deštník Rex London World Map, ⌀ 70 cm - hodnocení a parametry

Informace: Dětský holový deštník Rex London World Map, ⌀ 70 cm Deštníky Rex London

Popis produktu: Víte, kde leží Litva a kde Antarktida? Ne? No tak to koukejte napravit s těmito doplňky od Rex London, se kterými se světovou mapu naučíte i kdybyste nechtěli. A malý trik při testu ze zeměpisu? Na lavici se tyto kousky promění ve skvělý tahák, který vám učitelky budou závidět. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Dětský holový deštník Rex London World Map, ⌀ 70 cm za skvělou cenu 239 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Deštníky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Dětský holový deštník Rex London World Map, ⌀ 70 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Rex London Dětský holový deštník Rex London World Map, ⌀ 70 cm skvělá volba v kategorii Deštníky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Dětský holový deštník Rex London World Map, ⌀ 70 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Dětský holový deštník Rex London World Map, ⌀ 70 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Dětský holový deštník Rex London World Map, ⌀ 70 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Dětský holový deštník Rex London World Map, ⌀ 70 cm Rex London - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Dětský holový deštník Rex London World Map, ⌀ 70 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Dětský holový deštník Rex London World Map, ⌀ 70 cm Rex London na zahradu

Dětský holový deštník Rex London World Map, ⌀ 70 cm Deštníky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Dětský holový deštník Rex London World Map, ⌀ 70 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Rex London, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 239 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Dětský holový deštník Rex London World Map, ⌀ 70 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Rex London
- číslo EAN 5027455390857 z výroby
- produkt je v kategorii Deštníky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Dětský holový deštník Rex London World Map, ⌀ 70 cm Deštníky
Cena zboží
239 Kč
Dostupnost
22.01.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Deštníky Rex London

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Dětský holový deštník Rex London World Map, ⌀ 70 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Rex London), manuály 5027455390857, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.