Info o Dětský holový deštník Rex London Redhood, ⌀ 67 cm - hodnocení a parametry

Informace: Dětský holový deštník Rex London Redhood, ⌀ 67 cm Deštníky Rex London

Popis produktu: Déšť se dětem možná zdá zábavný, ale nachlazení, které často po promáčení následuje, žádná legrace není. Pořiďte svým ratolestem deštník, který je nadchne ještě víc než slalom mezi kapkami. Tento praktický doplněk s hravým designem malé neposedy nadchne. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Dětský holový deštník Rex London Redhood, ⌀ 67 cm za skvělou cenu 239 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Deštníky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Dětský holový deštník Rex London Redhood, ⌀ 67 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Rex London Dětský holový deštník Rex London Redhood, ⌀ 67 cm skvělá volba v kategorii Deštníky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Dětský holový deštník Rex London Redhood, ⌀ 67 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Dětský holový deštník Rex London Redhood, ⌀ 67 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Dětský holový deštník Rex London Redhood, ⌀ 67 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Dětský holový deštník Rex London Redhood, ⌀ 67 cm Rex London - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Dětský holový deštník Rex London Redhood, ⌀ 67 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Dětský holový deštník Rex London Redhood, ⌀ 67 cm Rex London na zahradu

Dětský holový deštník Rex London Redhood, ⌀ 67 cm Deštníky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Dětský holový deštník Rex London Redhood, ⌀ 67 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Rex London, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 239 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Dětský holový deštník Rex London Redhood, ⌀ 67 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Rex London
- číslo EAN 5027455412375 z výroby
- produkt je v kategorii Deštníky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Dětský holový deštník Rex London Redhood, ⌀ 67 cm Deštníky
Cena zboží
239 Kč
Dostupnost
21.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Deštníky Rex London

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Dětský holový deštník Rex London Redhood, ⌀ 67 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Rex London), manuály 5027455412375, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.