Info o Dětská zástěra Cooksmart England Pirate - hodnocení a parametry

Informace: Dětská zástěra Cooksmart England Pirate Zástěry Cooksmart England

Popis produktu: Malí pomocníci v kuchyni budou potřebovat i zástěru, aby se neumazali. Tato dětská zástěra však není vhodná jen k vaření, může taky zabránit tomu, aby barvy při malování byly všude na oblečení a se skvělým designem si budou připadat jako v pohádce. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Dětská zástěra Cooksmart England Pirate za skvělou cenu 169 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zástěry na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Dětská zástěra Cooksmart England Pirate

Lukáš
Pro mé potřeby je Cooksmart England Dětská zástěra Cooksmart England Pirate skvělá volba v kategorii Zástěry.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Dětská zástěra Cooksmart England Pirate od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Dětská zástěra Cooksmart England Pirate}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Dětská zástěra Cooksmart England Pirate mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Dětská zástěra Cooksmart England Pirate Cooksmart England - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Dětská zástěra Cooksmart England Pirate, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Dětská zástěra Cooksmart England Pirate Cooksmart England na zahradu

Dětská zástěra Cooksmart England Pirate Zástěry Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Dětská zástěra Cooksmart England Pirate i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Cooksmart England, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 169 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Dětská zástěra Cooksmart England Pirate na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Cooksmart England
- číslo EAN 5060061563260 z výroby
- produkt je v kategorii Zástěry


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Dětská zástěra Cooksmart England Pirate Zástěry
Cena zboží
169 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Zástěry Cooksmart England

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Dětská zástěra Cooksmart England Pirate) potřebujete dokumentaci od výrobce (Cooksmart England), manuály 5060061563260, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.