Info o Detoxikační smoothies - hodnocení a parametry

Informace: Detoxikační smoothies Nápoje, koktejly Vašut

Popis produktu: Kniha Detoxikační smoothies: Známe to všichni: Honem do práce, stres po celý den a na zdravé stravování nám nezbývá moc prostoru. Často není dost času ani na nakupování, natož na vaření, takže přichází na řadu rychlé – ale na živiny velmi chudé – občerstvení. Dopřejte ale čas od času svému tělu pauzu od tohoto nevhodného jídelníčku – udělá vám to dobře a budete se cítit mnohem více fit a plni energie. Detoxikační smoothies jsou ideální cestou jak podpořit látkovou výměnu. Je jedno, zda za chutné smoothie vyměníte jen jedno jídlo denně, nebo jestli si dopřejete celkovou několikadenní očistnou kúru. Tak jako tak získáte neuvěřitelnou energii! Smoothies skvěle chutnají, jejich příprava je snadná a pokaždé vás dovedou překvapit novou chutí. Každý recept je alespoň třikrát vyzkoušený.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Detoxikační smoothies za skvělou cenu 125 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nápoje, koktejly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Detoxikační smoothies

Lukáš
Pro mé potřeby je Vašut Detoxikační smoothies skvělá volba v kategorii Nápoje, koktejly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Detoxikační smoothies od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Detoxikační smoothies}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Detoxikační smoothies mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Detoxikační smoothies Vašut - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Detoxikační smoothies, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Detoxikační smoothies Vašut na zahradu

Detoxikační smoothies Nápoje, koktejly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Detoxikační smoothies i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Vašut, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 125 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Detoxikační smoothies na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Vašut
- číslo EAN 9788075410146 z výroby
- produkt je v kategorii Nápoje, koktejly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Detoxikační smoothies Nápoje, koktejly
Cena zboží
125 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Nápoje, koktejly Vašut

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Detoxikační smoothies) potřebujete dokumentaci od výrobce (Vašut), manuály 9788075410146, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.