Info o Designový odkládací stůl Bold Monkey Act Ironic - hodnocení a parametry

Informace: Designový odkládací stůl Bold Monkey Act Ironic Konferenční stolky Bold Monkey

Popis produktu:

Originální odkládací stolek Act Ironic značky Bold Monkey v kovovém provedení se nechává inspirovat stylem art deco. Černě lakovaná kovová podnož slouží jako podpěra pro celkem 3 desky stolu. Ty se liší tvarem, barvou a materiálem. Paradoxně nejvýraznější z nich je nejmenší trojúhelníkovitá deska s mramorovým povrchem. Svým designem je stolek vskutku originálním počinem a skvěle se hodí do moderně laděných interiérů a designového prostředí

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Designový odkládací stůl Bold Monkey Act Ironic za skvělou cenu 5 431 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Designový odkládací stůl Bold Monkey Act Ironic

Lukáš
Pro mé potřeby je Bold Monkey Designový odkládací stůl Bold Monkey Act Ironic skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Designový odkládací stůl Bold Monkey Act Ironic od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Designový odkládací stůl Bold Monkey Act Ironic}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Designový odkládací stůl Bold Monkey Act Ironic mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Designový odkládací stůl Bold Monkey Act Ironic Bold Monkey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Designový odkládací stůl Bold Monkey Act Ironic, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Designový odkládací stůl Bold Monkey Act Ironic Bold Monkey na zahradu

Designový odkládací stůl Bold Monkey Act Ironic Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Designový odkládací stůl Bold Monkey Act Ironic i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Bold Monkey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 431 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Designový odkládací stůl Bold Monkey Act Ironic na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bold Monkey
- číslo EAN 8718548048065 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Designový odkládací stůl Bold Monkey Act Ironic Konferenční stolky
Cena zboží
5 431 Kč
Dostupnost
07.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Bold Monkey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Designový odkládací stůl Bold Monkey Act Ironic) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bold Monkey), manuály 8718548048065, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.