Info o Design Project Šedé kancelářské křeslo Top line z ekokůže - hodnocení a parametry

Informace: Design Project Šedé kancelářské křeslo Top line z ekokůže Židle Design Project

Popis produktu:

Designové a komfortní kancelářské křeslo Top line v černém provedení, čalouněno kvalitní ekokůží. Křeslo lze díky vzduchovému pístu výškově nastavit. Křeslo lze i zaeretovat v poloze při houpání.     

Základní rozměry:

Výška: 108-118 cm (min-max)
Šířka: 57 cm
Hloubka: 58 cm
Šířka sedáku: 45 cm
Délka sedáku: 40 cm
Výška sedáku: 45-55 cm (min-max)
Nosnost: 130 kg 

Materiál:

ekokůže, ocelová konstrukce.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Design Project Šedé kancelářské křeslo Top line z ekokůže za skvělou cenu 4 850 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Design Project Šedé kancelářské křeslo Top line z ekokůže

Lukáš
Pro mé potřeby je Design Project Design Project Šedé kancelářské křeslo Top line z ekokůže skvělá volba v kategorii Židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Design Project Šedé kancelářské křeslo Top line z ekokůže od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Design Project Šedé kancelářské křeslo Top line z ekokůže}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Design Project Šedé kancelářské křeslo Top line z ekokůže mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Design Project Šedé kancelářské křeslo Top line z ekokůže Design Project - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Design Project Šedé kancelářské křeslo Top line z ekokůže, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Design Project Šedé kancelářské křeslo Top line z ekokůže Design Project na zahradu

Design Project Šedé kancelářské křeslo Top line z ekokůže Židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Design Project Šedé kancelářské křeslo Top line z ekokůže i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Design Project, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 850 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Design Project Šedé kancelářské křeslo Top line z ekokůže na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Design Project
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Design Project Šedé kancelářské křeslo Top line z ekokůže Židle
Cena zboží
4 850 Kč
Dostupnost
(Skladem) 01.10.2020
Doprava
od 129 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Židle Design Project

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Design Project Šedé kancelářské křeslo Top line z ekokůže) potřebujete dokumentaci od výrobce (Design Project), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.