Info o Design Project Černý designový taburet Visiona Stool - hodnocení a parametry

Informace: Design Project Černý designový taburet Visiona Stool Taburety Design Project

Popis produktu:

Moderní designová taburetka Visiona Stool s plastovými kluzáky. Taburetek Visiona Stool je k dispozici v širokém rozsahu tkanin a barev.

Základní rozměry:

Průměr 54 cm
Výška: 37 cm

Čalounění: Bombay 02

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Design Project Černý designový taburet Visiona Stool za skvělou cenu 2 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Taburety na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Design Project Černý designový taburet Visiona Stool

Lukáš
Pro mé potřeby je Design Project Design Project Černý designový taburet Visiona Stool skvělá volba v kategorii Taburety.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Design Project Černý designový taburet Visiona Stool od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Design Project Černý designový taburet Visiona Stool}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Design Project Černý designový taburet Visiona Stool mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Design Project Černý designový taburet Visiona Stool Design Project - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Design Project Černý designový taburet Visiona Stool, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Design Project Černý designový taburet Visiona Stool Design Project na zahradu

Design Project Černý designový taburet Visiona Stool Taburety Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Design Project Černý designový taburet Visiona Stool i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Design Project, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Design Project Černý designový taburet Visiona Stool na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Design Project
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Taburety


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Design Project Černý designový taburet Visiona Stool Taburety
Cena zboží
2 499 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Taburety Design Project

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Design Project Černý designový taburet Visiona Stool) potřebujete dokumentaci od výrobce (Design Project), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.