Info o Dělená strava: Nejíst méně, ale jinak - hodnocení a parametry

Informace: Dělená strava: Nejíst méně, ale jinak Zdravá, štíhlá kuchyně Vyšehrad

Popis produktu: Kniha Dělená strava: Nejíst méně, ale jinak:Dělená strava je zcela netradiční způsob stravování, podle kterého můžeme potraviny, zcela jinak kombinovat. Tato knížka poskytuje jednoduchý návod, jak tento stravovací systém aplikovat. Nevyžaduje žádné speciální znalosti a při přípravě pokrmů využívá běžně dostupné potraviny. Dělená strava je také cestou ke štíhlé linii, k získání životní energie a shoduje se i s pravidly zdravé výživy, neboť jídelníček obohacuje o množství čerstvé zeleniny, ovoce a salátů. Kromě užitečných rad, návodů a informací pro začátečníky, budou v knize uvedeny především vynikající nenáročné „minutkové recepty“, které zcela odpovídají dnešnímu uspěchanému životnímu stylu.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Dělená strava: Nejíst méně, ale jinak za skvělou cenu 139 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zdravá, štíhlá kuchyně na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Dělená strava: Nejíst méně, ale jinak

Lukáš
Pro mé potřeby je Vyšehrad Dělená strava: Nejíst méně, ale jinak skvělá volba v kategorii Zdravá, štíhlá kuchyně.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Dělená strava: Nejíst méně, ale jinak od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Dělená strava: Nejíst méně, ale jinak}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Dělená strava: Nejíst méně, ale jinak mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Dělená strava: Nejíst méně, ale jinak Vyšehrad - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Dělená strava: Nejíst méně, ale jinak, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Dělená strava: Nejíst méně, ale jinak Vyšehrad na zahradu

Dělená strava: Nejíst méně, ale jinak Zdravá, štíhlá kuchyně Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Dělená strava: Nejíst méně, ale jinak i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Vyšehrad, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 139 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Dělená strava: Nejíst méně, ale jinak na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Vyšehrad
- číslo EAN 9788074292804 z výroby
- produkt je v kategorii Zdravá, štíhlá kuchyně


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Dělená strava: Nejíst méně, ale jinak Zdravá, štíhlá kuchyně
Cena zboží
139 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zdravá, štíhlá kuchyně Vyšehrad

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Dělená strava: Nejíst méně, ale jinak) potřebujete dokumentaci od výrobce (Vyšehrad), manuály 9788074292804, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.