Info o Dekorativní veverka Parlane Squirrel, výška 28 cm - hodnocení a parametry

Informace: Dekorativní veverka Parlane Squirrel, výška 28 cm Vánoční dekorace Parlane

Popis produktu: Můžete mít upečeno spoustu cukroví, můžete mít zabalené dárky... Ale to, co ve vás opravdu navodí sváteční atmosféru, jsou až pravé vánoční dekorace. A Parlane, to jsou Vánoce jako žádné jiné! Krásné, stylové a tak pravdivé. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Dekorativní veverka Parlane Squirrel, výška 28 cm za skvělou cenu 819 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vánoční dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Dekorativní veverka Parlane Squirrel, výška 28 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Parlane Dekorativní veverka Parlane Squirrel, výška 28 cm skvělá volba v kategorii Vánoční dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Dekorativní veverka Parlane Squirrel, výška 28 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Dekorativní veverka Parlane Squirrel, výška 28 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Dekorativní veverka Parlane Squirrel, výška 28 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Dekorativní veverka Parlane Squirrel, výška 28 cm Parlane - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Dekorativní veverka Parlane Squirrel, výška 28 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Dekorativní veverka Parlane Squirrel, výška 28 cm Parlane na zahradu

Dekorativní veverka Parlane Squirrel, výška 28 cm Vánoční dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Dekorativní veverka Parlane Squirrel, výška 28 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Parlane, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 819 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Dekorativní veverka Parlane Squirrel, výška 28 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Parlane
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Vánoční dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Dekorativní veverka Parlane Squirrel, výška 28 cm Vánoční dekorace
Cena zboží
819 Kč
Dostupnost
25.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vánoční dekorace Parlane

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Dekorativní veverka Parlane Squirrel, výška 28 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Parlane), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.